Zgłoś kandydata do nagrody za zasługi dla powiatu

Dodano 07 grudnia 2012, wpis archiwalny

Nagrody Starosty Jarocińskiego „Za zasługi dla Powiatu Jarocińskiego” co roku przyznawane są w czterech kategoriach. W pierwszej „gospodarka” kandydaci oceniani są za kreatywne, konsekwentne działanie na rzecz rozwoju gospodarczego powiatu. W drugiej „oświata, kultura i sport” pod lupę starosty i kapituły konkursowej brany jest całokształt działalności lub konkretne przedsięwzięcie mające wpływ na kreowanie pozytywnego wizerunku powiatu. W kategorii „działalność społeczna” wyróżnia się mających osiągnięcia, które w znaczący sposób przyczyniają się do rozwiązywania lokalnych problemów społecznych. W ostatnie kategorii „młody talent” uhonorowane mogą zostać osoby do 25 roku życia, które wyróżniają się na niwie naukowej, sportowej, kulturalnej i społecznej przyczyniając się tym samym do promocji powiatu.

Nagrody z własnej inicjatywy lub na wniosek przyznaje starosta. Wnioski można składać do 31 grudnia w Starostwie Powiatowym w Jarocinie. Starosta wraz z kapitułą rozstrzygną, komu wręczone zostaną statuetki do 31 stycznia przyszłego roku.

Wniosek o przyznanie Nagrody Starosty Jarocinskiego.doc Wniosek o przyznanie Nagrody Starosty Jarocinskiego.doc (43.50 KB)