otwórz widżet facebooka

"Jedynka" z darami dla schroniska

Dodano 12 grudnia 2016, wpis archiwalny

Schronisko w Radlinie można wspomóc także w ramach akcji "Gwiazdka dla bezdomniaka".

 

Schronisko w Radlinie ma szansę zdobyć aż pół tony dodatkowej karmy dla zwierzaków, a wszyscy możemy mu w tym pomóc i stać się Świętymi Mikołajami dla bezdomnych psów i kotów. W jaki sposób?J Włączając się w trwającą na www.dlaschroniska.pl akcję „Gwiazdka dla bezdomniaka”, w ramach której właśnie wystartował konkurs. Trzy podmioty, które dzięki wsparciu internautów, jako pierwsze uzbierają 100% zgłoszonego na zimę zapotrzebowania, wygrają dodatkowe zapasy.

„Gwiazdka dla bezdomniaka” to charytatywna akcja, która odbywa się w całości online, ale pomoc jest jak najbardziej realna. Najpierw na platformiewww.dlaschroniska.pl schronisko bądź fundacja umieszcza listę produktów, których potrzebują przebywające pod jej opieką czworonogi, a następnie internauci mogą je im fundować – każdy sam wybiera, który podmiot chce wesprzeć.

"Twarzą” schroniska w Radlinie w ramach akcji „Gwiazdka dla bezdomniaka” jest pies Pietro. W imieniu swoim i swoich czworonożnych przyjaciół prosi m.in.  o karmę, naturalne psie przysmaki, a także puszki mięsne. Część z nich już jest zgromadzona, ale schronisko bardzo liczy na to, że uda mu się uzbierać wszystkie potrzebne rzeczy. – Byłoby to ogromne wsparcie dla nas w opiece nad zwierzakami, ale nie tylko. W ramach „Gwiazdki dla bezdomniaka” wystartował bowiem właśnie konkurs, w ramach którego mamy szansę na dodatkowe zapasy karmy – nawet pół tony! – mówi Maciej Banaszak ze Schroniska dla Bezdomnych Zwierząt w Radlinie. Nagrody zdobędą trzy podmioty, które dzięki pomocy internautów jako pierwsze uzbierają 100% zgłoszonego na zimę zapotrzebowania. Jest o co walczyć, bo będzie to m.in. kolejno 500 kg, 300 kg i 200 kg wysokiej jakości karmy. – Zaprojektujemy dla nich również nowe strony internetowe, a zdobywcy pierwszego miejsca ufundujemy także adopcyjną sesję fotograficzną dla zwierzaków. Wszystko po to, by ułatwić i usprawnić komunikację z potencjalnymi nowymi opiekunami, a tym samym zwiększyć szanse czworonogów na ciepły i bezpieczny dom, którego tak pragną – dodaje Michalina Zabłocka z Fundacji NaszeZoo.pl, która jest organizatorem akcji „Gwiazdka dla bezdomniaka”.

Akcja „Gwiazdka dla bezdomniaka” oraz odbywający się w jej ramach konkurs potrwają do 24 grudnia. – Nawet najdrobniejszy gest jest ważny – doceniamy każdy podarowany kilogram czy choćby najmniejszą puszkę karmy. Teraz upominki fundowane naszym czworonogom na www.dlaSchroniska.pl mają podwójne znaczenie i jeszcze większą moc – pomogą nam zapewnić zwierzakom pożywienie, ale też zwiększą nasze szanse na uzyskanie dodatkowych zapasów na zimę. Zachęcamy więc do wsparcia nas i każdemu, kto włączy się w „Gwiazdkę dla bezdomniaka”, już teraz gorąco dziękujemy – podkreśla Maciej Banaszak ze Schroniska dla Bezdomnych Zwierząt w Radlinie.

 

×