,,Dzień Logistyka" w Zespole Szkół Przyrodniczo-Biznesowych w Tarcach

Dodano 17 lutego 2023, wpis archiwalny ,,Dzień Logistyka

17 lutego w ZSP-B Tarce odbył się "Dzień Logistyka", podczas którego młodzież miała okazję uczestniczyć w następujących panelach:

• wystąpienie absolwentów Technikum logistyki w Tarcach Adriana Włodarczyka i Jacka Wierzowieckiego - Husqvarna,
  • panel z udziałem pracownika Powiatowego Urzędu Pracy – Pani Maria Jarosz-Sobańska,
  • wystąpienie porucznika Mateusza Orłowskiego z Wojskowej Komendy Uzupełnień,
  • panel z udziałem dr Andrzeja Warteckiego z Akademii Społeczno-Ekonomicznej,
  • panel z udziałem przedstawicieli Powiatowej Stacji Sanitarno-Epidemiologicznej – Pani Elżbiety Wejman i Pani Sławomiry Gromadzińskiej.

,,Dzień  logistyka" był także okazją do podsumowania konkursu logistycznego. Nagrody zwycięzcom mieli przyjemność wręczyć Starosta Jarociński Lidia Czechak oraz Dyrektor Sławomir Wilak.
Uczestnictwo w tak profesjonalnie zorganizowanych zajęciach w ramach ,,Dnia Logistyka" pozwoli uczniom jeszcze lepiej łączyć teorię z praktyką i z nadzieją patrzeć w przyszłość.