Ostatnie szkolenie LPIFE w 2015 roku

Dodano 22 grudnia 2015, wpis archiwalny Ostatnie szkolenie LPIFE w 2015 roku

W trakcie szkolenia uczestnicy  dowiedzieli się jak wygląda umowa o dofinansowanie projektu, zapoznali się z wytycznymi w sprawie kwalifikowalności kosztów objętych dofinansowaniem oraz z wytycznymi  w sprawie zasad rozliczania projektów.  Przedstawiona została także procedura naboru wniosków przez Lokalny System Informatyczny WRPO 2014+ oraz zasady udzielania zamówień publicznych i zamówień w ramach projektu. Uczestnicy zapoznali się także z zasadami promocji projektu oraz  archiwizacji dokumentacji projektowej.

Było to ostatnie szkolenie zorganizowane w 2015 roku przez Lokalny Punkt Informacyjny Funduszy Europejskich w Jarocinie.  Już dziś zapraszamy na kolejne spotkanie z cyklu „Środa z funduszami  dla przedsiębiorstw na projekty badawcze i innowację” , które odbędzie się w 13 stycznia 2016r. w Starostwie Powiatowym w Jarocinie.