« powrót 15 października 2018

POSTANOWIENIE SĄDU DLA BURMISTRZA NIEKORZYSTNE

POSTANOWIENIE SĄDU DLA BURMISTRZA NIEKORZYSTNE photo

BURMISTRZ JAROCINA POSTANOWIENIEM SĄDU ZOSTAŁ ZOBLIGOWANY DO ZAPRZESTANIA ROZPOWSZECHNIANIA NIEPRAWDZIWYCH INFORMACJI NA TEMAT WŁADZ POWIATU JAROCIŃSKIEGO.

TAK ORZEKŁ SĄD OKRĘGOWY w KALISZU ROZPATRUJĄC SPRAWĘ PRZECIWKO BURMISTRZOWI JAROCINA W TRYBIE WYBORCZYM.

"TO CO OSTATNIO WYCZYNIAJĄ CZŁONKOWIE STOWARZYSZENIA ZIEMIA JAROCIŃSKA PRZED WYBORAMI, PRZECHODZI LUDZKIE POJĘCIE... POSTANOWIŁEM DAĆ ODPÓR POMÓWIENIOM ZARÓWNO BURMISTRZA PAWLICKIEGO, JAK I RADNEGO MASŁOWSKIEGO... PANOWIE CI ZAATAKOWALI MNIE BEZPODSTAWNIE PRÓBUJĄC OCZERNIĆ MNIE ORAZ CAŁY ZARZĄD POWIATU JAROCIŃSKIEGO... " - mówi Mirosław Drzazga, Wicestarosta Powiatu Jarocińskiego zaraz po werdykcie Sądu, który nakazał tym razem innemu członkowi Stowarzyszenia Ziemia Jarocińska - Burmistrzowi Adamowi Pawlickiemu, sprostowanie nieprawdziwych informacji jakie rozgłaszał publicznie.

poniżej sentencja wyroku wydanego w trybie wyborczym dotycząca Burmistrza Jarocina.

Czytaj również: