BIP
« powrót 25 lipca 2017

RoweLOVE - pozytywnie zakręceni na rowery

RoweLOVE  - pozytywnie zakręceni na rowery photo

Serdecznie zapraszamy na uroczyste przekazanie do użytkowania pierwszych w Jarocinie stacji naprawy rowerów, (jedna znajduje się przy ul. Powstańców Wielkopolskich, przy światłach vis a vis marketu Intermarche, a druga zlokalizowana jest na os. Konstytucji 3 Maja, między blokiem Bema 37, a ul. Solidarności).

Budowa stacji naprawy rowerów była możliwa dzięki środkom z Jarocińskiego Budżetu Obywatelskiego dla osiedli na rok 2017. Autorem zwycięskiego projektu jest Błażej Ciesielski – prywatnie mieszkaniec os. Konstytucji 3 Maja, a także prezes Stowarzyszenia „RoweLOVE Jarocin”, które od 2015 r. z sukcesami rozwija i popularyzuje turystykę rowerową w naszej okolicy.

Mała Holandia w Jarocinie

"Stacje zostały wyposażone w sprzęt, który umożliwia rowerzystom samodzielną naprawę drobnych uszkodzeń, czy przeglądów przed wyjazdem na wycieczkę rowerową.Chętnie słuchamy także propozycji dotyczących zarówno poprawy warunków jazdy na dwóch kółkach oraz pomysłów na zorganizowane formy aktywnego spędzania czasu wolnego przez mieszkańców naszego miasta i powiatu”. – informuje Błażej Ciesielski, Prezes Stowarzyszenia "RoweLOVE Jarocin.

 

« powrót Drukuj

Czytaj również:

Zobacz także:

Ośrodek Wsparcia Ekonomii Społecznej baner
 baner
 baner
 baner
 baner
 baner
 baner
 baner
 baner

Starostwo Powiatowe w Jarocinie

63-200 Jarocin
Al. Niepodległości 10-12

tel. 62 747-15-96
fax. 62 747-33-37
  • herb Jarocin
  • herb Jaraczewo
  • herb Kotlin
  • herb Żerków
realizacja:Studio Fabryka