Podpisanie umowy na zakup karetki dla Szpitala Powiatowego w Jarocinie

Dodano 07 lipca 2023, wpis archiwalny Podpisanie umowy na zakup karetki dla Szpitala Powiatowego w Jarocinie

Powiat Jarociński otrzymał środki w kwocie 750.000,00 zł w formie dotacji z rezerwy ogólnej państwa na realizację zadania pn. ,,Zakup karetki pogotowia dla Szpitala Powiatowego w Jarocinie wraz z wyposażeniem." 3 lipca 2023r. w Wielkopolskim Urzędzie Wojewódzkim w Poznaniu Starosta Jarociński Lidia Czechak, Członek Zarządu Powiatu Jarocińskiego Mariusz Stolecki oraz Skarbnik Powiatu Jacek Jędrzejak podpisali umowę na realizację ww. inwestycji z Wojewodą Wielkopolskim Michałem Zielińskim. Nowa karetka, a w tym również sprzęt wysokiej jakości, wpłynie na lepszą skuteczność wszelkich działań podejmowanych przez Zespół Ratownictwa Medycznego, a także podniesienie poziomu bezpieczeństwa, jak i komfortu pacjentów.