Doposażenie i dostosowanie pracowni logistyki w ZSP-B w Tarcach

Dodano 10 lipca 2023, wpis archiwalny Doposażenie i dostosowanie pracowni logistyki w ZSP-B w Tarcach

Widzieliście już metamorfozy sal lekcyjnych w Zespole Szkół Ponadpodstawowych nr 1 w Jarocinie oraz w Zespole Szkół Ponadpodstawowych nr 2 w Jarocinie. Dzisiaj pokazujemy jak zmieniła się pracownia logistyki w ZSP-B Tarce, którą dostosowano, a także doposażono w stoliki szkolne, krzesła szkolne, biurko, laptopy, szafę na laptopy ze stacją ładującą oraz urządzenie wielofunkcyjne laserowe w kolorze. Było to możliwie dzięki realizacji projektu pn. „Wsparcie kształcenia zawodowego oraz zwalczanie i zapobieganie skutkom epidemii COVID-19 w Zespole Szkół Przyrodniczo-Biznesowych w Tarcach”, na który Powiat Jarociński otrzymał dofinansowanie w kwocie 143.950,00 zł. Całkowita wartość zadania wyniosła natomiast 160.940,00 zł.
Dofinansowano z Wielkopolskiego Regionalnego Programu Operacyjnego na lata 2014-2020 w ramach Europejskiego Funduszu Społecznego, Oś priorytetowa 8. Edukacja, Działanie 8.3 Wzmocnienie oraz dostosowanie kształcenia i szkolenia zawodowego do potrzeb rynku pracy, Poddziałanie 8.3.1 Kształcenie zawodowe młodzieży – tryb konkursowy dla szkół ponadpodstawowych z terenu Powiatu Jarocińskiego: Zespołu Szkół Ponadpodstawowych nr 1 w Jarocinie, Zespołu Szkół Ponadpodstawowych nr 2 w Jarocinie oraz Zespołu Szkół Przyrodniczo-Biznesowych w Tarcach.