BIP
« powrót 16 czerwca 2015

Kolejny etap za nami

Kolejny etap za nami  photo

Zakończył się trzeci etap termomodernizacji Domu Pomocy Społecznej w Kotlinie, którego koszt to blisko 420 tys. złotych.

W ramach wykonanych prac docieplono już większość ścian przy gruncie i ścian piwnic oraz dachy skrzydeł budynku. Zakończono wymianę stolarki zewnętrznej. Wykonane zostały także pozostałe obróbki blacharskie i orynnowanie. Ukończono montaż wentylatorów dachowych, a montaż kanałów wentylacyjnych zbliża się do końca. W budynku zostały wykonane wszystkie podejścia do grzejników oraz trwają prace związane z montażem kotłowni gazowej.

      Prace realizowane są w ramach projektu Termomodernizacja budynku realizowana w ramach zadania „Przebudowa, rozbudowa i nadbudowa wraz ze zmianą sposobu użytkowania budynku socjalno-administracyjnego na potrzeby Domu Pomocy Społecznej” dofinansowanego ze  środków Mechanizmu Finansowego Europejskiego Obszaru Gospodarczego 2009-2014 w ramach Programu PL04 „Oszczędzanie energii i promowanie odnawialnych źródeł energii”. Całkowity koszt dotacji wynosi 1 027 057,60 zł, z której wykorzystano już 790 211,95 zł.

Termomodernizacja budynku realizowana w ramach zadania „Przebudowa, rozbudowa i nadbudowa wraz ze zmianą sposobu użytkowania budynku socjalno-administracyjnego na potrzeby Domu Pomocy Społecznej”

Dofinansowana ze  środków Mechanizmu Finansowego Europejskiego Obszaru Gospodarczego 2009-2014 w ramach Programu PL04 „Oszczędzanie energii i promowanie odnawialnych źródeł energii”

 

« powrót Drukuj

Czytaj również: