Obchody Święta Policji w Komendzie Powiatowej Policji w Jarocinie

Dodano 21 lipca 2023, wpis archiwalny Obchody Święta Policji w Komendzie Powiatowej Policji w Jarocinie

Służba w Policji wymaga hartu ducha i ciała, a także wiedzy i wysokich kompetencji. To służba pełna wyzwań, trudnych sytuacji i zagrożeń. Wczorajsze obchody Święta Policji w Komenda Powiatowa Policji w Jarocinie były szczególną okazją, aby wyrazić wdzięczność, podziękowanie i uznanie wszystkim policjantkom i policjantom oraz cywilnym pracownikom jarocińskiej KPP za wszystko, co każdego dnia czynią swoją odpowiedzialną służbą. Była to również okazja do wręczenia medali, aktów mianowania i wyróżnień przez Komendanta Powiatowego Policji w Jarocinie insp. Krzysztofa Rzepczyka. Podczas uroczystej zbiórki delegacje służb mundurowych oraz samorządu powiatowego na czele ze Starostą Jarocińskim Lidią Czechak oraz Wicestarostą Powiatu Jarocińskiego Katarzyną Szymkowiak złożyły symboliczne wiązanki kwiatów przy obelisku ku czci funkcjonariuszy Ziemi Jarocińskiej, zamordowanych podczas II wojny światowej przez okupantów. W ten sposób policjanci uczcili pamięć swoich poprzedników, którzy budowali podwaliny dzisiejszej Policji.
Wszystkim funkcjonariuszom życzymy bezpiecznej służby, sukcesów, awansów oraz pomyślności.