BIP
« powrót

Kontakt

Kierownik Referatu Geodezji i Gospodarki Nieruchomościami - Geodeta Powiatowy

Krzysztof Sobczak

tel. 62 740 79 64

pok. nr 108

email: sobczak.krzysztof@powiat-jarocinski.pl

 

Zastępca Kierownika Referatu Geodezji i Gospodarki Nieruchomościami

Alicja Staniszewska

tel. 62 740 79 60

pok. nr 103

email: staniszewska.alicja@powiat-jarocinski.pl

 

Zastępca Kierownika Referatu Geodezji i Gospodarki Nieruchomościami 

Joanna Nowakowska

tel. 62 740 79 65

pok. nr 101

email: nowakowska.joanna@powiat-jarocinski.pl

 

Dział Gospodarki Nieruchomościami

Dorota Piasecka

tel. 62 740 79 61

pok. nr 102

email: piasecka.dorota@powiat-jarocinski.pl

 

Elżbieta Skowrońska

tel. 62 740 79 62

pok. nr 102

email: skowrońska.elżbieta@powiat-jarocinski.pl

 

Martyna Zawodna

tel. 62 740 79 63

pok. nr 102

email: zawodna.martyna@powiat-jarocinski.pl

 

Dział Ewidencji Gruntów i Budynków, Administracji Geodezyjnej

Hanna Pasiak

tel. 62 747 19 81

pok. nr 101

email: pasiak.hanna@powiat-jarocinski.pl

 

Maria Brodzińska

tel. 62 740 79 66

pok. nr 101

email: brodzinska.maria@powiat-jarocinski.pl

 

Danuta Biniasz

tel. 62 74o 79 67

pok. nr 104

email: biniasz.danuta@powiat-jarocinski.pl

 

Grażyna Górnaś

tel. 62 740 79 68

pok. nr 104

email: gornas.grazyna@powiat-jarocinski.pl

 

Techniczna Obsługa Koordynującego Zespołu Uzgadniania Dokumentacji Projektowej.

Dział Obsługi Informatycznej, Zasobu Geodezyjnego i Kartograficznego. Mapa numeryczna

Karol Boguś

tel. 62 740 79 70

pok. nr 106

email: bogus.karol@powiat-jarocinski.pl

 

Dział Obsługi Informatycznej, Zasobu Geodezyjnego i Kartograficznego 

Jolanta Rożek

tel./fax 62 74o 79 71

tel. 62 747 19 80

pok. nr 1-5

email: rozek.jolanta@powiat-jarocinski.pl

 

Dawid Janowski

tel. 62 740 79 72

pok. nr 1-5

email: janowski.dawid@powiat-jarocinski.pl

 

Włodzimierz Węclewski

tel. 62 74o 79 72

pok. nr 1-5

email: weclewski.wlodzimierz@powiat-jarocinski.pl

 

Michał Jerzyniak

tel. 62 74o 79 69

pok. nr 6

email: jerzyniak.michal@powiat-jarocinski.pl

« powrót Drukuj

Czytaj również: