BIP
« powrót

Kontakt

Dyrektor Wydziału Geodezji i Gospodarki Nieruchomościami - Geodeta Powiatowy

Krzysztof Sobczak

tel. 62 740 79 64

pok. nr 6

email: sobczak.krzysztof@powiat-jarocinski.pl

 

Kierownik Referatu Gospodarki Nieruchomościami

Alicja Staniszewska

tel. 62 740 79 60

pok. nr 103

email: staniszewska.alicja@powiat-jarocinski.pl

 

Kierownik Referatu Ewidencji Gruntów i Budynków 

Joanna Nowakowska

tel. 62 740 79 65

pok. nr 101

email: nowakowska.joanna@powiat-jarocinski.pl

 

Kierownik Powiatowego Ośrodka Dokumentacji Geodezyjnej i Kartograficznej

Jolanta Rożek

tel./fax 62 740 79 71

pok. nr 1-5

email: rozek.jolanta@powiat-jarocinski.pl

 

Referat Gospodarki Nieruchomościami

Dorota Piasecka

tel. 62 740 79 61

pok. nr 102

email: piasecka.dorota@powiat-jarocinski.pl

 

Martyna Zawodna

tel. 62 740 79 62

pok. nr 102

email: zawodna.martyna@powiat-jarocinski.pl

 

Agnieszka Januszewska

tel. 62 740 79 63

pok. nr 102

email: januszewska.agnieszka@powiat-jarocinski.pl

 

Referat Ewidencji Gruntów i Budynków

Hanna Pasiak

tel. 62 747 19 81

pok. nr 101

email: pasiak.hanna@powiat-jarocinski.pl

 

Maria Brodzińska

tel. 62 740 79 66

pok. nr 101

email: brodzinska.maria@powiat-jarocinski.pl

 

Danuta Biniasz

tel. 62 74o 79 67

pok. nr 104

email: biniasz.danuta@powiat-jarocinski.pl

 

Grażyna Górnaś

tel. 62 740 79 68

pok. nr 104

email: gornas.grazyna@powiat-jarocinski.pl

 

Powiatowy Ośrodek Dokumentacji Geodezyjnej i Kartograficznej

Dawid Janowski

tel. 62 740 79 72

pok. nr 1-5

email: janowski.dawid@powiat-jarocinski.pl

 

Włodzimierz Węclewski

tel. 62 740 79 72

pok. nr 1-5

email: weclewski.wlodzimierz@powiat-jarocinski.pl

 

Michał Jerzyniak

tel. 62 740 79 69

pok. nr 1-5

email: jerzyniak.michal@powiat-jarocinski.pl 

 

Karol Boguś

tel. 62 740 79 70

pok. nr 1-5

email: bogus.karol@powiat-jarocinski.pl

« powrót Drukuj

Czytaj również: