otwórz widżet facebooka

Otwarcie oddziału wewnętrznego w Szpitalu Powiatowym w Jarocinie

Dodano 18 września 2023 Otwarcie oddziału wewnętrznego w Szpitalu Powiatowym w Jarocinie

Szpital Powiatowy w Jarocinie systematycznie poprawia standard i wyposażenie kolejnych oddziałów. Dzisiaj dokonano oficjalnego otwarcia Oddziału Wewnętrznego, który znajduje się w rozbudowanym budynku głównym szpitala. Teraz każda sala dla pacjentów jest kameralna i posiada własną łazienkę i toaletę o wysokim standardzie. Zakupiono również nowoczesne wyposażenie, nie tylko kardiomonitory, ale i łóżka sterowane elektrycznie. Do tego komfortowe warunki do pracy lekarzy i pielęgniarek w nowych funkcjonalnych pomieszczeniach, które mieszczą i kącik gastronomiczny i miejsce do wypoczynku. Znakomite warunki zapewniono przede wszystkim przyszłym pacjentom oddziału, którzy pod opieką personelu medycznego będą wracać w szpitalu do zdrowia. 
Inwestowanie w jarociński szpital jest dla Zarządu Powiatu Jarocińskiego bardzo ważne, ponieważ jest to miejsce, które ma służyć wszystkim mieszkańcom. To kolejny krok ku jeszcze lepszej realizacji potrzeb naszych pacjentów. 
W oficjalnym otwarciu uczestniczyli m.in.: Minister Zdrowia Katarzyna Sójka, Dyrektor Wielkopolskiego Oddziału Wojewódzkiego NFZ w Poznaniu Agnieszka Pachciarz, Prezes Szpitala Henryk Szymczak, Zarząd Powiatu Jarocińskiego, Radni Rady Powiatu Jarocińskiego, przedstawiciele gmin, dyrektorzy oraz pracownicy jarocińskiej lecznicy.

×