Rada do spraw osób niepełnosprawnych

Dodano 02 czerwca 2008, wpis archiwalny

Rada składać się będzie z 5 osób, powołanych spośród przedstawicieli z terenu powiatu jarocińskiego. Jako organ opiniodawczo – doradczy będzie: inspirować przedsięwzięcia zmierzające do integracji zawodowej i społecznej osób niepełnosprawnych oraz realizacji ich praw. Członkowie rady będą również opiniować projekty powiatowych programów działań na rzecz osób niepełnosprawnych, oceniać realizację tych programów oraz opiniować projekty uchwał i programów przyjmowanych przez radę powiatu pod kątem ich skutków dla osób niepełnosprawnych. Kadencja rady trwa 4 lata.

Zgłoszenia kandydatów należy składać pisemnie z listem motywacyjnym w sekretariacie Starostwa Powiatowego lub przesłać na adres: Starostwo Powiatowe w Jarocinie Al. Niepodległości 10-12, 63-200 Jarocin w terminie do 30 czerwca 2008 roku.