Terminy i tematyka posiedzeń stałych Komisji Rady w grudniu 2022 roku

Dodano 21 grudnia 2022, wpis archiwalny

KOMISJA ZDROWIA I SPRAW SPOŁECZNYCH

Posiedzenie Komisji Zdrowia i Spraw Społecznych Rady Powiatu Jarocińskiego odbędzie się 21 grudnia  2022 r. (środa) o godz. 15.00 w Starostwie Powiatowym w Jarocinie z proponowaną tematyką posiedzenia:

Tematyka posiedzenia:

1.Informacja o potrzebach oraz aktualnym stanie personelu medycznego tj. lekarzy, pielęgniarek i opiekunek medycznych, ratowników.

2.Zatwierdzenie Planu Pracy Komisji na rok 2023

3.Sprawy bieżące.

KOMISJA EDUKACJI I KULTURY

Posiedzenie Komisji Edukacji i Kultury Rady Powiatu Jarocińskiego odbędzie się 22 grudnia 2022 r. (czwartek) o godz. 15.00 w Starostwie Powiatowym w Jarocinie z proponowaną tematyką posiedzenia:

Tematyka posiedzenia:

1. Sprawozdanie z realizacji kalendarza imprez kulturalnych i sportowych w 2022 roku.

2. Sprawozdanie z realizacji przedsięwzięć promocyjnych Powiatu Jarocińskiego w 2022 roku.

3. Zatwierdzenie propozycji do planu pracy komisji na rok 2023.

4.Sprawy bieżące.

KOMISJA BUDŻETU I ROZWOJU

Posiedzenie Komisji Budżetu i Rozwoju oraz Komisji Edukacji i Kultury Rady Powiatu Jarocińskiego odbędzie się 27 grudnia 2022 r. (środa) o godz. 15.00 w Starostwie Powiatowym w Jarocinie z proponowaną tematyką posiedzenia:

Tematyka posiedzenia:

1. Zatwierdzenie propozycji do planu pracy komisji na 2023 rok.

2. Zaopiniowanie autopoprawek do projektu budżetu powiatu na 2023 rok.

3. Sprawy bieżące.

KOMISJA ROLNICTWA I OCHRONY ŚRODOWISKA

Posiedzenie Komisji Rolnictwa i Ochrony Środowiska Rady Powiatu Jarocińskiego odbędzie się w dniu 28 grudnia 2022 r. (czwartek) o godz. 12.00 w Starostwie Powiatowym w Jarocinie z proponowaną tematyką posiedzenia:

Tematyka posiedzenia:

1. Zaopiniowanie autopoprawek do projektu budżetu powiatu na 2023 rok.

2. Zatwierdzenie propozycji do planu pracy komisji na rok 2023.

3. Sprawy bieżące.