Ogłoszenie o naborze na wolne stanowisko urzędnicze

Dodano 14 kwietnia 2023, wpis archiwalny Ogłoszenie o naborze na wolne stanowisko urzędnicze

Starosta Jarociński ogłosił nabór kandydatów na wolne stanowisko urzędnicze w Starostwie Powiatowym w Jarocinie - młodszy referent w Wydziale Administracyjno-Inwestycyjnym, Referacie Organizacyjnym, Zamówień publicznych i Inwestycji Starostwa Powiatowego w Jarocinie w wymiarze 1 etatu

Dokumenty należy składać w siedzibie Starostwa Powiatowego w Jarocinie Al. Niepodległości 10 - 12, w Sekretariacie Starostwa Powiatowego w Jarocinie w terminie do 24 kwietnia 2023 r. w zamkniętych kopertach z dopiskiem: „Nabór na wolne stanowisko młodszy referent w Wydziale Administracyjno – Inwestycyjnym w Referacie Organizacyjnym, Zamówień Publicznych i Inwestycji Starostwa Powiatowego w Jarocinie”.
Dokumenty, które wpłyną do Starostwa po upływie określonego wyżej terminu nie będą rozpatrywane. Informacja o wyniku naboru będzie umieszczona na stronie internetowej BIP Starostwa Powiatowego w Jarocinie (www.powiat-jarocinski.pl) oraz na tablicy informacyjnej Starostwa Powiatowego w Jarocinie, Al. Niepodległości 10-12.

Więcej informacji tutaj: https://www.bip.powiat-jarocinski.pl/91,ogloszenia-o-naborze-na-wolne-stanowiska-urzednicze