Mobilne Punkty Informacyjne w Gminach: Jaraczewo, Kotlin i Żerków

Punkt Informacyjny Funduszy Europejskich w Jarocinie zaprasza wszystkich zainteresowanych pozyskaniem wsparcia ze środków Unii Europejskiej na bezpłatne konsultacje.

29 stycznia 2013
Punkt Informacyjny Funduszy Europejskich

Nowe możliwości dla osób niepełnosprawnych

Bezrobotni mieszkańcy Wielkopolski posiadający orzeczenie o niepełnosprawności mają szansę na uruchomienie własnej działalności gospodarczej. Od stycznia 2013 r rozpoczyna się projekt „Własna firma – bez barier”, mający na celu aktywizację zawodową 40 osób, w ramach którego można otrzymać do 40 000 złotych dotacji inwestycyjnej oraz doradztwo biznesowe.

05 lutego 2013
Punkt Informacyjny Funduszy Europejskich

Dotacje na rozpoczęcie działalności gospodarczej

Eurocentrum Innowacji i Przedsiębiorczości w Ostrowie Wielkopolskim ogłasza rozpoczęcie rekrutacji uczestników do I etapu projektu pn. "Pigułka na kryzys". Dokumenty będą przyjmowane w okresie od 28 stycznia do 20 lutego br.

29 stycznia 2013

STERUJ WŁASNĄ FIRMĄ

WSPARCIE UNIJNE NA START FIRMY - „STERUJ WŁASNĄ FIRMĄ"

19 marca 2013
Punkt Informacyjny Funduszy Europejskich

Szkolenie pn. Pozadotacyjne instrumenty wsparcia ze środków Funduszy Europejskich

Punkt Informacyjny Funduszy Europejskich w Jarocinie zaprasza na szkolenie dotyczące pozadotacyjnych instrumentów finansowania przedsięwzięć w ramach Funduszy Europejskich.

19 marca 2013

Mobilne Punkty Informacyjne w Gminach: Jaraczewo, Jarocin, Kotlin i Żerków

26 marca 2013
Punkt Informacyjny Funduszy Europejskich

Własna firma moją drogą do integracji zawodowej

Firma Business School H. Polak, M. Polak, Sp. Jawna z Warszawy realizuje m.in. na terenie powiatu jarocińskiego projekt finansowany z Europejskiego Funduszu Społecznego, w ramach którego osoby bezrobotne niepełnosprawnych w wieku 18-64 lata mogą otrzymać dotację na uruchomienie firmy.

10 kwietnia 2013

40 tys. PLN na otwarcie działalności gospodarczej

Eurocentrum Innowacji i Przedsiębiorczości z Ostrowa Wielkopolskiego realizuje projekt pn. „Skrzydła biznesu”, w ramach którego osoby bezrobotne mogą ubiegać się o bezzwrotną dotację (do 40 tys. PLN) na otwarcie działalności gospodarczej.

22 maj 2013

Bezpłatne szkolenie w starostwie

Punkt Informacyjny Funduszy Europejskich w Jarocinie zaprasza na bezpłatne seminarium „Ekonomia społeczna w praktyce”. Szkolenie odbędzie się we wtorek - 30 lipca w jarocińskim starostwie.

22 lipca 2013
Punkt Informacyjny Funduszy Europejskich

O ekonomii społecznej w starostwie

Piętnastu przedstawicieli różnych instytucji z powiatu jarocińskiego, wągrowieckiego, średzkiego oraz ostrowskiego aktywnie uczestniczyło w seminarium na temat „Ekonomii społecznej w praktyce”, które odbyło się w sali konferencyjnej Starostwa Powiatowego w Jarocinie.

05 sierpnia 2013
Punkt Informacyjny Funduszy Europejskich

PROJEKT "STERUJ WŁASNĄ FIRMĄ"

PROJEKT SKIEROWANY JEST DO OSÓB BEZROBOTNYCH DO 25 ROKU ŻYCIA ZAMIESZKUJĄCYCH POWIATY: JAROCIŃSKI, PLESZEWSKI, GOSTYŃSKI, TURECKI.

29 sierpnia 2013