otwórz widżet facebooka

Terminy i tematyka posiedzeń stałych Komisji Rady w sierpniu 2023 roku

Dodano 10 sierpnia 2023, wpis archiwalny

KOMISJA BUDŻETU I ROZWOJU   ORAZ

KOMISJA ZDROWIA I SPRAW SPOŁECZNYCH

 

Wspólne posiedzenie Komisji Budżetu i Rozwoju oraz Komisji Zdrowia i Spraw Społecznych Rady Powiatu Jarocińskiego odbędzie się 30 sierpnia 2023 r. (środa) o godz. 13.00 w sali posiedzeń nr 30 z proponowaną tematyką posiedzenia:

Tematyka posiedzenia:

1.Informacja o sprawozdaniu finansowym spółki pn. „Szpital Powiatowy w Jarocinie” Sp. z o.o. za 2022 rok. - wspólne posiedzenie z Komisją Budżetu i Rozwoju

2.Informacja o potrzebach oraz aktualnym stanie personelu medycznego tj. lekarzy, pielęgniarek i opiekunek medycznych, ratowników.

3.Sprawy bieżące.

 

KOMISJA EDUKACJI I KULTURY

 

Posiedzenie Komisji Edukacji i Kultury Rady Powiatu Jarocińskiego odbędzie się 29 sierpnia  2023 r. (wtorek) o godz. 15.00 w Starostwie Powiatowym w Jarocinie z proponowaną tematyką posiedzenia:

 

Tematyka posiedzenia:

1. Podsumowanie osiągnięć uczniów w roku szkolnym 2022/2023.

2. Sprawy bieżące.

 

 

KOMISJA ROLNICTWA I OCHRONY ŚRODOWISKA

 

Posiedzenie Komisji Rolnictwa i Ochrony Środowiska Rady Powiatu Jarocińskiego odbędzie się w dniu 29 sierpnia 2023 r. (wtorek) o godz. 10.00 w oczyszczalni ścieków w Cielczy z proponowaną tematyką posiedzenia:

 

Tematyka posiedzenia:

1. Informacja o funkcjonowaniu na terenie powiatu systemu dopłat dla rolników oraz realizacja programów pomocowych w zakresie rolnictwa i rozwoju obszarów wiejskich.

2. Sprawy bieżące.

×