LXXIX Sesja Rady Powiatu Jarocińskiego

Dodano 11 marca 2024, wpis archiwalny

LXXIX Sesja w dniu 11 marca 2024, godz. 14:30 https://ssl.esesja.pl/posiedzenie8/280076
Porządek obrad
1. Otwarcie obrad sesji.

2. Zatwierdzenie projektu uchwały Rady Powiatu Jarocińskiego w sprawie zmiany uchwały nr LXXII/409/23 Rady Powiatu Jarocińskiego z dnia 28 września 2023 r. w sprawie zasad i trybu udzielania dotacji na realizację zadań inwestycyjnych obejmujących finansowanie prac konserwatorskich, restauratorskich lub robót budowlanych przy zabytku wpisanym do rejestru zabytków lub gminnej ewidencji zabytków, sposobu jej rozliczania oraz sposobów kontroli w ramach Rządowego Programu Odbudowy Zabytków. po konsultacjach.

3. Zatwierdzenie projektu uchwały Rady Powiatu Jarocińskiego w sprawie określenia zadań, na które przeznacza się środki Państwowego Funduszu Rehabilitacji Osób Niepełnosprawnych przekazane przez Prezesa Zarządu Funduszu Powiatowi Jarocińskiemu na 2024 rok.

4. Rozpatrzenie projektu uchwały Rady Powiatu Jarocińskiego zmieniająca uchwałę w sprawie ustalenia Wieloletniej Prognozy Finansowej Powiatu Jarocińskiego na lata 2024 - 2030.

5. Rozpatrzenie projektu uchwały Rady Powiatu Jarocińskiego zmieniającej uchwałę w sprawie uchwalenia budżetu Powiatu Jarocińskiego na 2024 r.

6. Interpelacje i zapytania radnych.

7. Wnioski i oświadczenia radnych.

8. Wolne głosy i wnioski.

9. Komunikaty.

10. Zakończenie obrad.