Terminy i tematyka posiedzeń stałych Komisji Rady w styczniu 2024 roku

Dodano 11 stycznia 2024, wpis archiwalny

KOMISJA EDUKACJI I KULTURY

Posiedzenie Komisji Edukacji i Kultury Rady Powiatu Jarocińskiego odbędzie się 16 stycznia 2024 r. (wtorek) o godz. 15.00 w Starostwie Powiatowym w Jarocinie z proponowaną tematyką posiedzenia:

Tematyka posiedzenia:

1. Informacja o realizacji zadań przez Zespół Szkół Specjalnych w Jarocinie.

2.Zatwierdzenie sprawozdania z działalności komisji za rok 2023.

3.Sprawy bieżące.

KOMISJA BUDŻETU I ROZWOJU I KOMISJA ZDROWIA I SPRAW SPOŁECZNYCH

Wspólne posiedzenie Komisji Budżetu i Rozwoju oraz Komisji Zdrowia i Spraw Społecznych Rady Powiatu Jarocińskiego odbędzie się 17 stycznia 2024 r. (środa) o godz. 15.00 w Starostwie Powiatowym w Jarocinie z proponowaną tematyką posiedzenia:

Tematyka posiedzenia:

1. Zatwierdzenie sprawozdania z działalności komisji za rok 2023.

2.Realizacja zadań oraz wykorzystanie środków przez Powiatowe Centrum Pomocy Rodzinie w Jarocinie

za 2023 rok.

3.Sprawozdanie z realizacji Powiatowego Programu Przeciwdziałania Przemocy w Rodzinie i Ochrony Ofiar za rok 2023.

4. Sprawozdanie z realizacji Powiatowego Programu Rozwoju Pieczy Zastępczej w 2023r.

5. Informacja o Działalności Powiatowego Zespołu ds. Orzekania o Niepełnosprawności

6. Sprawy bieżące.

KOMISJA ROLNICTWA I OCHRONY ŚRODOWISKA

Posiedzenie Komisji Rolnictwa i Ochrony Środowiska Rady Powiatu Jarocińskiego odbędzie się w dniu 18 stycznia 2024 r. (czwartek) o godz. 13.30 w Starostwie Powiatowym w Jarocinie z proponowaną tematyką posiedzenia:

Tematyka posiedzenia:

1. Sprawozdanie z podejmowanych działań przez Państwowe Gospodarstwo Wodne „Wody Polskie” na terenie Powiatu Jarocińskiego oraz Związek Spółek Wodnych w Jarocinie. Nadzór nad ciekami wodnymi oraz plany budowy zbiorników retencyjnych.

2. Zatwierdzenie sprawozdania z działalności komisji za rok 2023.

3. Sprawy bieżące.