LXXX sesja Rady Powiatu Jarocińskiego

Dodano 26 marca 2024, wpis archiwalny

LXXX Sesja w dniu 26 marca 2024, godz. 15:00 w Starostwie Powiatowym w jarocinie https://ssl.esesja.pl/posiedzenie8/281773
Porządek obrad
1. Otwarcie obrad sesji.

2. Przyjęcie protokołów z obrad LXXVIII i LXXIX sesji Rady Powiatu.

3. Sprawozdanie z działalności Zarządu Powiatu po LXXVIII sesji Rady Powiatu.

4. Sprawozdanie z działalności Przewodniczącego Rady Powiatu oraz Radnych po LXXVIII sesji Rady Powiatu.

5. Informacja o stanie realizacji zaplanowanych zadań inwestycyjnych i remontowych w drogownictwie w 2023 roku.

6. Informacja o stanie sanitarno - epidemiologicznym na obszarze powiatu za 2023 rok.

7. Rozpatrzenie projektu uchwały Rady Powiatu Jarocińskiego w sprawie przyjęcia Powiatowego Programu Przeciwdziałania Przemocy Domowej i Ochrony Osób Doznających Przemocy Domowej w Powiecie Jarocińskim na lata 2024- 2027

8. Rozpatrzenie projektu uchwały Rady Powiatu Jarocińskiego w sprawie uchylenia uchwały nr LXI/354/22 dotyczącej przyjęcia Powiatowego Programu Przeciwdziałania Przemocy w Rodzinie i Ochrony Ofiar Rzemocy w Rodzinie w Powiecie Jarocińskim na lata 2023- 2027

9. Rozpatrzenie projektu uchwały Rady Powiatu Jarocińskiego w sprawie przyjęcia sprawozdania i dokonania oceny rocznej działalności Warsztatu Terapii Zajęciowej Jarocinie prowadzonego przez Stowarzyszenie OPUS za rok 2023.

10. Rozpatrzenie projektu uchwały Rady Powiatu Jarocińskiego w sprawie przyjęcia Programu Oddziaływań Korekcyjno-Edukacyjnych dla Osób Stosujących Przemoc Domową na lata 2024- 2027.

11. Rozpatrzenie projektu uchwały Rady Powiatu Jarocińskiego w sprawie przyznania dotacji dla Parafii Rzymskokatolickiej p.w. św. Andrzeja Apostoła w Golinie na prace konserwatorskie, restauratorskie i roboty budowlane przy zabytku wpisanym do rejestru zabytków lub znajdującym się w ewidencji zabytków.

12. Rozpatrzenie projektu uchwały Rady Powiatu Jarocińskiego zmieniająca uchwałę w sprawie ustalenia Wieloletniej Prognozy Finansowej Powiatu Jarocińskiego na lata 2024 - 2030.

13. Rozpatrzenie projektu uchwały Rady Powiatu Jarocińskiego zmieniającej uchwałę w sprawie uchwalenia budżetu Powiatu Jarocińskiego na 2024 r.

14. Interpelacje i zapytania radnych.

15. Wnioski i oświadczenia radnych.

16. Wolne głosy i wnioski.

17. Komunikaty.

18. Zakończenie obrad.