LXXVI sesja Rady Powiatu Jarocińskiego

Dodano 22 grudnia 2023, wpis archiwalny

LXXVI Sesja w dniu 27 grudnia 2023, godz. 13:00    https://ssl.esesja.pl/posiedzenie8/269802
Porządek obrad
1. Otwarcie obrad sesji.

2. Rozpatrzenie projektu uchwały Rady Powiatu Jarocińskiego w sprawie ustalenia rozkładu godzin pracy aptek ogólnodostępnych na terenie powiatu jarocińskiego w 2024 roku.

3. Rozpatrzenie projektu uchwały Rady Powiatu Jarocińskiego w sprawie wyznaczenia dwóch przedstawicieli Rady Powiatu Jarocińskiego do Jarocińskiej Rady Działalności Pożytku Publivznego.

4. Rozpatrzenie projektu uchwały Rady Powiatu Jarocińskiego w sprawie planów pracy stałych Komisji Rady Powiatu Jarocińskiego na 2024 rok.

5. Rozpatrzenie projektu uchwały Rady Powiatu Jarocińskiego w sprawie planu pracy Rady Powiatu Jarocińskiego na 2024 rok.

6. Rozpatrzenie projektu uchwały Rady Powiatu Jarocińskiego w sprawie planu kontroli Komisji Rewizyjnej Rady Powiatu Jarocińskiego na 2024 rok.

7. Rozpatrzenie projektu uchwały Rady Powiatu Jarocińskiego zmieniająca uchwałę w sprawie ustalenia Wieloletniej Prognozy Finansowej Powiatu Jarocińskiego na lata 2023 - 2030.

8. Rozpatrzenie projektu uchwały Rady Powiatu Jarocińskiego zmieniającej uchwałę w sprawie uchwalenia budżetu Powiatu Jarocińskiego na 2023 r.

9. Interpelacje i zapytania radnych.

10. Wnioski i oświadczenia radnych.

11. Wolne głosy i wnioski.

12. Komunikaty.

13. Zakończenie obrad.