Koncert w Zespole Szkół Specjalnych

11 stycznia 2018 r. w Zespole Szkół Specjalnych w Jarocinie odbył się Noworoczny koncert kolęd i pastorałek w wykonaniu uczniów Społecznego Ogniska Muzycznego w Jarocinie pod kierunkiem skrzypka Zbigniewa Obary.

11 stycznia 2018

100 SPOTKAŃ NA STULECIE

Kolejne spotkanie w ramach cyklu „100 spotkań na 100-lecie szkoły” odbędzie się w środę 17 stycznia w auli jarocińskiego liceum (godz. 10.50). Gościem będzie lekarz weterynarii Maciej Gogulski.

11 stycznia 2018
Oświata, sport i kultura

Kultura, sport i zdrowie - konkurs ofert

Powiat jarociński ogłosił konkurs ofert na realizację zadań powiatu o charakterze pożytku publicznego.

08 stycznia 2018

Podwójny brąz w Mistrzostwach Wielkopolski

W rozegranych pod koniec zeszłego roku Mistrzostwach Wielkopolski w Unihokeju drużyny dziewcząt i chłopców z jarocińskiej „Dwójki” zajęły trzecie miejsce. Uczniowie rywalizowali w Poznaniu, uczennice w Zbąszyniu.

04 stycznia 2018

Lubią pomagać

Idea Szlachetnej Paczki jest piękna, bo łączy ludzi i pozwala wesprzeć tych, którzy potrzebują pomocy. W grudniu 2017 pomoc trafiła do rodzin czworga uczniów z ZSP nr 2 w Jarocinie.

04 stycznia 2018

Zamiast upominków

Uczniowie klasy II D LO w Jarocinie odwiedzili schronisko dla bezdomnych zwierząt w Radlinie. Zamiast upominków gwiazdkowych dla koleżanek i kolegów licealiści zakupili karmę dla zwierząt z radlińskiego przytuliska

28 grudnia 2017

Licealne jasełka i kolędowanie

W LO w Jarocinie odbyły się szkolne jasełka połączone ze śpiewaniem kolęd.

27 grudnia 2017

W ramach projektu

W ramach projektu współfinansowanego z Europejskiego Funduszu Rozwoju Regionalnego „Rozwój kompetencji kluczowych w szkołach ponadgimnazjalnych w powiecie jarocińskim” - uczniowie ZSP nr 2 w Jarocinie w grudniu br. wzięli udział w wyjazdowych zajęciach w Gołuchowie i Lądzie.

22 grudnia 2017

Tacy Sami

18 grudnia w JOK-u odbyło się spotkanie świąteczne całej społeczności Zespołu Szkół Specjalnych im. UNICEF w Jarocinie. Na spotkaniu pojawili się także zaproszeni goście.

21 grudnia 2017

Młodzi w IPN

15 grudnia br. uczniowie dwóch klas humanistycznych jarocińskiego LO wraz z opiekunami uczestniczyli w warsztatach w poznańskim oddziale Instytutu Pamięci Narodowej.

19 grudnia 2017

Jarmark Bożonarodzeniowy w LO

14 grudnia br. na sali gimnastycznej LO w Jarocinie odbył się Jarmark Bożonarodzeniowy, zorganizowany przez Samorząd Uczniowski. Cały dochód ze sprzedaży został przeznaczony na pomoc dzieciom z Domu Dziecka w Górze.

19 grudnia 2017

Ringo Stars

Uczniowie ZSS w Jarocinie w składzie: Piotr Graliński, Anna Wieczorek i Adrian Wajnert - wzięli udział w I Mikołajkowym Turnieju Ringo, który odbył się w Zespole Szkół Specjalnych im. Janusza Korczaka w Ostrowie Wlkp. (na zdjeciu: GWIAZDY RINGO - Piotr Graliński, Anna Wieczorek i Adrian Wajnert, medalowa drużyna ZSS w Jarocinie biorąca udział w ostrowskim turnieju).

15 grudnia 2017