otwórz widżet facebooka

Aktualności

Informacje ogólne

Kolejna "Środa z funduszami..." za nami

Dzisiejsza "Środa z funduszami..." ściągnęła do starostwa przedstawicieli instytucji kultury.

03 czerwca 2015
Informacje ogólne

II miejsce w turnieju motoryzacyjnym

Drużyna Zespołu Szkół Przyrodniczo – Biznesowych w Tarcach zajęła II miejsce w Finale Wojewódzkim XIX Ogólnopolskiego Młodzieżowego Turnieju Motoryzacyjnego. który odbył się na Torze Poznań w Przeźmierowie.

02 czerwca 2015
Informacje ogólne

25 lecie samorządności na sportowo

Wynikiem 5:4 zakończył się mecz samorządowców gminy Jarocin i Powiatu Jarocińskiego. Niebiesko - czerwoni ulegli czerwonym tylko jedną bramką.

01 czerwca 2015
Informacje ogólne

Przemysław Franczak nowym członkiem zarządu

Przemysław Franczak z Mieszkowa zasilił grono Zarządu Powiatu w Jarocinie.

01 czerwca 2015
Informacje ogólne

W Jarocinie jak zwykle... na rockowo

Voo Voo, Big Cyc, Myslovitz, Kobranocka, Maanam, Oddział Zamknięty, Chłopcy z Placu Broni, Hey to wykonawcy, którzy występowali już w Jarocinie. Ich śladem poszli przedstawiciele samorządów, którzy wykonali znane jarocińskiej publiczności rockowe hity.

01 czerwca 2015
Informacje ogólne

Apelują o przywrócenie pociągu do Wrześni i Gniezna

Radni Powiatu Jarocińskiego apelują do Marszałka Województwa Wielkopolskiego o przywrócenie pociągu kursującego na trasie Jarocin – Września – Gniezno. Chcą w ten sposób przywrócić godne warunki dojazdu do pracy oraz szkół mieszkańcom powiatu jarocińskiego i nie tylko.

01 czerwca 2015
Informacje ogólne

Piknik z Kukizem

Zapraszamy na piknik rodzinny, podczas którego będzie można skorzystać z szeregu atrakcji dla dzieci i dorosłych. Nie lada gratka będą zmagania piłkarskie i wokalne samorządowców gminy Jarocin i Powiatu Jarocińskiego.

29 maja 2015
Informacje ogólne

Mobilne Punkty Informacyjne

Lokalny Punkt Informacyjny Funduszy Europejskich w Jarocinie zaprasza mieszkańców z gminy Kotlin, Żerków i Jaraczewo na ostatnie Mobilne Punkty przed przerwą wakacyjną.

27 maja 2015
Informacje ogólne

Polska pięknieje

Ministerstwo Infrastruktury i Rozwoju już po raz ósmy ogłosiło ogólnopolski konkurs „Polska Pięknieje – 7 Cudów Funduszy Europejskich”. Termin nadsyłania zgłoszeń upływa 3 czerwca 2015 r.

22 maja 2015
Punkt Informacyjny Funduszy Europejskich

Środa z funduszami dla instytucji kultury

Lokalny Punkt Informacyjny Funduszy Europejskich w Jarocinie zaprasza na kolejne spotkanie z cyklu „Środa z Funduszami…”, które skierowane jest do przedstawicieli instytucji kultury. Spotkanie odbędzie się w środę 3 czerwca 2015 r. o godzinie 10.00 w Starostwie Powiatowym w Jarocinie.

21 maja 2015
Informacje ogólne

Wybory w izbach rolniczych

W niedzielę 31 maja odbędą się wybory do walnych zgromadzeń izb rolniczych. Lokale wyborcze otwarte będą od 8-18 w urzędach gmin: Jaraczewo, Kotlin, Żerków oraz w jarocińskim ratuszu. Udział w głosowaniu mogą wziąć członkowie izb rolniczych.

21 maja 2015
Informacje ogólne

Szczęśliwa siódemka

Siedem medali i czwarte miejsce w rywalizacji drużynowej to efekt startu zawodniczek MUKS Białe Tygrysy PWiK Jarocin w silnie obsadzonym, międzynarodowym turnieju w taekwondo olimpijskim, Berlin Open 2015.

20 maja 2015
×