otwórz widżet facebooka

Informacje ogólne

Informacje ogólne

WSPÓLNA AKCJA POWIATU i CZERWONEGO KRZYŻA

POWIAT DLA NIEPODLEGŁEJ - 4 grudnia br. na jarocińskim rynku odbyła się akcja poboru krwi pn.: "Zbieramy krew dla Polski". Krew można było oddawać w specjalnie przystosowanym do tego krwiobusie, który w tym celu został podstawiony na jarociński rynek.

05 grudnia 2018
Informacje ogólne

SPEKTAKL I SPOTKANIE BOŻONARODZENIOWE

5 grudnia br odbyło się spotkanie Bożonarodzeniowe zorganizowane przez Zespół Szkół Specjalnych w Jarocinie. Na spotkaniu, które odbyło się w jarocińskim ośrodku kultury koło teatralne TACY SAMI zaprezentowało etiudę"...JAK KAMYK DO MORZA".

05 grudnia 2018
Informacje ogólne

24 grudnia dniem wolnym od pracy w Starostwie

Zarządzenie nr 66/2018 Starosty Jarocińskiego z dnia 03 grudnia 2018r.

04 grudnia 2018
Informacje ogólne

NOWY PORTAL INFORMACYJNY

Agencja Restrukturyzacji i Modernizacji Rolnictwa udostępniła nowy Portal IRZplus. Portal przeznaczony jest dla posiadaczy zwierząt gospodarskich w celu nowoczesnego, szybkiego i wygodnego dokonywania zgłoszeń przez Internet dotyczących zdarzeń zwierzęcych.

04 grudnia 2018
Informacje ogólne

ZGŁASZANIE JEDNOSTEK NIEODPŁATNEGO PORADNICTWA

STAROSTA JAROCIŃSKI OPRACOWUJE LISTĘ JEDNOSTEK NIEODPŁATNEGO PORADNICTWA DOSTĘPNYCH DLA MIESZKAŃCÓW POWIATU JAROCIŃSKIEGO. Nowelizacja ustawy o nieodpłatnej pomocy prawnej oraz edukacji prawnej nakłada na Starostę Jarocińskiego od dnia 1 stycznia 2019r. obowiązek prowadzenia, aktualizacji i publikowania listy jednostek nieodpłatnego poradnictwa dla mieszkańców powiatu jarocińskiego.

03 grudnia 2018
Informacje ogólne

BIAŁA SOBOTA w ZUS

W odpowiedzi na apel Zakładu Ubezpieczeń Społecznych przekazujemy mieszkańcom Powiatu Jarocińskiego informacje dotyczące nowych uregulowań związanych tzw "e-ZLA", czyli zwolnieniami lekarskimi w formie elektronicznej...

29 listopada 2018
Informacje ogólne

ODWIEDZINY w DPS

Lidia Czechak i Katarzyna Szymkowiak w ramach zapoznania się z jednostkami podległymi powiatowi wizytowały kotliński DPS. Spotkały się tam także z Romanem Pacholczykiem, Wicestarostą Powiatu Ostrowskiego, który wraz ze współpracownikami odwiedził DPS im. Marii Kaczyńskiej w Kotlinie.

28 listopada 2018
Informacje ogólne

NOWY STAROSTA POWIATU JAROCIŃSKIEGO - LIDIA CZECHAK

22 listopada br. obradowała po raz pierwszy w tej kadencji nowa Rada Powiatu Jarocińskiego. Na inauguracyjnej sesji nowo wybrani radni powiatowi odebrali zaświadczenia o wyborze i złożyli ślubowanie. Podczas tej sesji Lidia Czechak została wybrana nowym starostą Powiatu Jarocińskiego, a Katarzyna Szymkowiak – Wicestarostą Powiatu. Rada Powiatu Jarocińskiego liczy 19 osób, podczas pierwszej sesji tej kadencji obecnych było na Sali 18 radnych.

23 listopada 2018
Informacje ogólne

DZIEŃ PRACOWNIKA POMOCY SPOŁECZNEJ

21 listopada w Domu Pomocy Społecznej im. Marii Kaczyńskiej w Kotlinie odbyło się spotkanie wszystkich pracowników i pensjonariuszy z okazji Dnia Pracownika Pomocy Społecznej.

22 listopada 2018
Informacje ogólne

WSPÓLNA AKCJA POWIATU i PCK

4 grudnia br. na jarocińskim rynku odbędzie się akcja poboru krwi pn.: "Zbieramy krew dla Polski"...

21 listopada 2018
Informacje ogólne

POWIAT JAROCIŃSKI OGŁOSIŁ KONKURS

Konkurs dotyczy ofert na realizację zadań powiatu o charakterze pożytku publicznego....

21 listopada 2018
Informacje ogólne

DWIE DEKADY NAJNOWSZEJ HISTORII POWIATU JAROCIŃSKIEGO

20 lat najnowszej historii Powiatu Jarocińskiego...

19 listopada 2018
×