otwórz widżet facebooka

Informacje ogólne

Informacje ogólne

DROGA W PRZEBUDOWIE

Kolejną realizowaną inwestycją przez Powiat Jarociński jest przebudowa drogi o długości prawie 4 km z Goliny do Zakrzewa

16 maja 2018
Informacje ogólne

SPOTKANIE w PCPR

W Powiatowym Centrum Pomocy Rodzinie w Jarocinie odbyło się spotkanie z inicjatywy Wielkopolskiego oddziału PFRON z przedstawicielami instytucji publicznych i samorządowych. Głównym tematem spotkania był program „Stabilne zatrudnienie - osoby niepełnosprawne w administracji i służbie publicznej”.

15 maja 2018
Informacje ogólne

SPOTKANIE W STAROSTWIE ws DROGI S-11

Dzisiaj 15 maja o godz. 9:00 w Starostwie Powiatowym w Jarocinie odbyło się spotkanie zorganizowane wspólnie z Generalną Dyrekcją Dróg Krajowych i Autostrad. Tematem spotkania była koncepcja dalszej budowy drogi S-11.

15 maja 2018
Informacje ogólne

100 na 100

We wtorek 15 maja o godz. 10.50 rozpocznie się w auli spotkanie z absolwentką z roku 1997 Iwona Kasprzak – Ciesielską,

14 maja 2018
Informacje ogólne

PODZIĘKOWANIA ZA WSPARCIE

Podziękowania dla Starostwa Powiatowego za wsparcie IV Zakręconego Rajdu Rowerowego.

14 maja 2018
Informacje ogólne

STAROSTA w NOSKOWIE

Starosta Teodor Grobelny odwiedził podopiecznych Powiatowy Ośrodek Wsparcia prowadzony przez "Stowarzyszenie dla Dzieci i Osób Niepełnosprawnych "MIŚ".

11 maja 2018
Informacje ogólne

DROGA S-11

Dzisiaj 10 maja br. Starosta Teodor Grobelny wziął udział w Walnym Zebraniu Stowarzyszenia Gmin, Powiatów i Województw "DROGA S 11", które odbyło się w Poznaniu w siedzibie Urzędu Marszałkowskiego.

10 maja 2018
Informacje ogólne

NOC W MUZEUM w ŚMIEŁOWIE

19 maja br. w pałacu w Śmiełowie odbędzie się "Noc Muzeów"...

09 maja 2018
Informacje ogólne

Utrudnienia w ruchu - DROGA DOBIESZCZYZNA – SUCHA – PARZEW - PRZEBUDOWA

TRWA REALIZACJA ZADANIA INWESTYCYJNEGO PN.: PRZEBUDOWA DROGI POWIATOWEJ DOBIESZCZYZNA – SUCHA – PARZEW. PRZEBUDOWYWANY ODCINEK MA DŁUGOŚĆ PRAWIE 6 KM. DROGA BĘDZIE NIEPRZEJEZDNA NA ODCINKU PARZEW – SUCHA DO PIĄTKU 11 MAJA.

09 maja 2018
Informacje ogólne

AKTYWNI PENSJONARIUSZE z DPS w KOTLINIE

Wraz z nastaniem wiosny podopieczni Domu Pomocy Społecznej im. Marii Kaczyńskiej w Kotlinie stali się bardziej aktywni ruchowo oraz pełni energii i zapału, który przejawia się w uczestnictwie w wydarzeniach artystycznych i sportowych prowadzonych na terenie placówki oraz we współpracy z zaprzyjaźnionymi ośrodkami.

08 maja 2018
Informacje ogólne

UROCZYSTE ODSŁONIĘCIE ZA KILKANAŚCIE DNI

Już za niecałe 3 tygodnie - 24 maja br. w Jarocinie nastąpi uroczyste odsłonięcie pomnika poświęconego Żołnierzom Wyklętym...

08 maja 2018
×