otwórz widżet facebooka

Informacje ogólne

Informacje ogólne

Nowoczesna siłownia z salką fitness

W jarocińskim ogólniaku powstała nowoczesna, dobrze wyposażona siłownia z salką fitness. Lokal wygospodarowano likwidując część trybun licealnej sali gimnastycznej.

24 sierpnia 2016
Informacje ogólne

Konsultacje w sprawie programu współpracy z organizacjami pożytku publicznego

Powiat Jarociński ogłosił konsultacje w sprawie rocznego programu współpracy z organizacjami pozarządowymi.

24 sierpnia 2016
Informacje ogólne

Rolnicy powiatu świętowali w Jaraczewie

Tłumy mieszkańców powiatu przybyły wczoraj do Jaraczewa na Dożynki Gminno - Powiatowe. W zabawie nie przeszkodził nawet deszcz, który tego dnia padał od samego rana.

22 sierpnia 2016
Informacje ogólne

Dożynkowy starosta z czworaczkami

Starostami tegorocznych Dożynek Gminno - Powiatowych w Jaraczewie byli Maria Maciejewska z Jaraczewa i Kacper Łączniak z Goli. Jego gospodarstwo słynne jest nie tylko z urodzonych tam krowich czworaczków, które do dziś biorą udział w wielu ogólnopolskich wystawach.

22 sierpnia 2016
Informacje ogólne

KOMUNIKAT

Decyzją Marszałka Województwa Wielkopolskiego z dniem 20 sierpnia 2016 roku Lokalny Punkt Informacyjny Funduszy Europejskich w Jarocinie kończy swoją działalność. Po tym terminie osoby zainteresowane pozyskaniem środków unijnych będą mogły skorzystać z usług następujących Punktów działających w Wielkopolsce:

18 sierpnia 2016
Informacje ogólne

Wojewódzka Inauguracja Roku Szkolnego w Jarocinie

Zespół Szkół Ponadgimnazjalnych nr 2 w Jarocinie będzie gospodarzem niecodziennego wydarzenia. 1 września odbędzie się tu Wojewódzka Inauguracja Roku Szkolnego 2016/2017. Uroczystość tej rangi wraca do powiatu jarocińskiego po 15 latach.

16 sierpnia 2016
Informacje ogólne

21 sierpnia dożynki powiatowe w Jaraczewie!

Już w tą niedzielę 21 sierpnia wielkie święto plonów! Dożynki gminno-powiatowe w Jaraczewie. Zapraszamy.

16 sierpnia 2016
Informacje ogólne

Obchody rocznicy Bitwy Warszawskiej w Jarocinie

Dziś na terenie jarocińskiej Jednostki Wojskowej odbyły się uroczystości związane z obchodzonym 15 sierpnia świętem Wojska Polskiego. Po wojskowej ceremonii delegacje organizacji kombatanckich, jarocińskiego batalionu oraz samorządowców powiatu i gminy Jarocin przemieściły się na jarociński cmentarz parafialny, by złożyć kwiaty na grobach żołnierzy – uczestników Bitwy Warszawskiej.

12 sierpnia 2016
Informacje ogólne

Pracowite wakacje w szkołach ponadgimnazjalnych

Wakacje w pełni, a w szkołach ponadgimnazjalnych praca wre. Odwiedziliśmy z aparatem dwie powiatowe placówki mieszczące się przy ul. Franciszkańskiej w Jarocinie. Zobaczcie co się tam dzieje...

10 sierpnia 2016
Informacje ogólne

Tłumy ludzi na festynie rodzinnym!

W minioną niedzielę na terenie jarocińskiego Aquaparku odbył się festyn rodzinny. Impreza przyciągnęła tłumy mieszkańców Jarocina i nie tylko. Nic dziwnego, na festynie nie zabrakło bowiem lubianych przez dzieci bezpłatnych atrakcji: zamków dmuchanych, czy przejażdżek konnych.

10 sierpnia 2016
Informacje ogólne

Uwaga! Zmiany w ruchu drogowym!

Uwaga kierowcy. Zmiana organizacji ruchu na os. 1000-lecia w Jarocinie. Czasowa reorganizacja wprowadzona zostanie w najbliższą niedzielę (7 sierpnia) w związku z organizacją Festynu Rodzinnego oraz koncertu Disco Party w godz od 15:00 do 24.00.

05 sierpnia 2016
Informacje ogólne

Dzieci z domu dziecka wyjechały na wakacje!

Dziś wczesnym rankiem jedenaścioro wychowanków Domu Dziecka w Górze wyjechało na kolonie do Zakopanego.

03 sierpnia 2016
×