otwórz widżet facebooka

Informacje ogólne

Informacje ogólne

Seniorzy świętowali

W Jarocińskim Ośrodku Kultury odbyła się uroczystość z okazji Światowego Dnia Inwalidy.

21 kwietnia 2016
Informacje ogólne

Mechanicy z "Dwójki" w finale

Bardzo dobre miejsca zajęli uczniowie Zespołu Szkół Ponadgimnazjalnych nr 2 w Jarocinie podczas finału V Ogólnopolskich Mistrzostw Młodych Mechaników organizowanych w ramach Targów Techniki Motoryzacyjnej w Poznaniu.

20 kwietnia 2016
Informacje ogólne

Poznaj, zanim ocenisz

Marsz dla autyzmu, sesja zdjęciowa i nagranie filmu z udziałem dzieci autystycznych to tylko niektóre z przedsięwzięć realizowanych przez Zespół Szkół Specjalnych w ramach Światowego Miesiąca Wiedzy o Autyzmie.

18 kwietnia 2016
Informacje ogólne

Kolorowa olimpiada

Kolorowa olimpiada opanowała salę gimnastyczną jarocińskiego „Ogólniaka”. Impreza jest jedyną imprezą sportową w naszym rejonie, w której uczestniczą wyłącznie uczniowie z niepełnosprawnością intelektualną w stopniu głębszym.

15 kwietnia 2016
Informacje ogólne

Zwycięzca z Tarc

Uczniowie ZSP-B w Tarcach Elżbieta Grygiel, Dominik Terakowski i Marcin Nowak reprezentowali szkołę i powiat jarociński w Regionalnym Konkursie Bezpieczeństwa i Higieny Pracy w Rolnictwie, który zorganizowała Państwowa Inspekcja Pracy i Kasa Rolniczego Ubezpieczenia Społecznego w Poznaniu.

15 kwietnia 2016
Informacje ogólne

Piłkarskie mistrzostwa szkół ponadgimnazjalnych

Drużyna Zespołu Szkół Przyrodniczo – Biznesowych w Tarcach zwyciężyła w Mistrzostwach Powiatu Jarocińskiego w Piłce Nożnej Szkół Ponadgimnazjalnych. Zmagania odbyły się na Orliku przy ZSP 2 w Jarocinie.

13 kwietnia 2016
Informacje ogólne

Powiat przyznał nagrody

Wyjątkowy pokaz laserowy uświetnił tegoroczną Galę Powiatu Jarocińskiego, podczas której poznaliśmy nazwiska laureatów Nagrody Starosty Jarocińskiego "Za Zasługi dla Powiatu Jarocińskiego". Powiat docenił także sportowców i trenerów, którzy w minionym roku osiągnęli znaczące sukcesy sportowe.

13 kwietnia 2016
Informacje ogólne

76. rocznica zbrodni katyńskiej

W Dniu Pamięci Ofiar Zbrodni Katyńskiej władze Powiatu Jarocińskiego i Gminy Jarocin, służby mundurowe, kombatanci i młodzież uczciły pamięć polskich jeńców zamordowanych przez sowietów 1940 roku oraz pamięć ofiar katastrofy samolotu, która przed sześcioma laty miała miejsce nad Smoleńskiem.

13 kwietnia 2016
Informacje ogólne

Szkolne biblioteki z dofinansowaniem

Dodatkowe 50 tys. zł wzbogaci księgozbiory bibliotek szkolnych zarządzanych przez Powiat Jarociński. 40 tys. zł samorząd powiatu pozyskał z „Narodowego Programu Rozwoju Czytelnictwa”, kolejne 10 tys. zł pochodzić będzie z budżetu powiatu.

12 kwietnia 2016
Informacje ogólne

Obsługa Kasowa w US Jarocin

KOMUNIKAT NACZELNIKA URZĘDU SKARBOWEGO W JAROCINIE z dnia 5 kwietnia 2016 r. w sprawie: obsługi kasowej Urzędu Skarbowego w Jarocinie

11 kwietnia 2016
Informacje ogólne

Uczniowie wypuścili balon meteorologiczny

W listopadzie 2015r. uczniowie technikum w Tarcach wysłali w przestrzeń stratosfery duży balon meteorologiczny z przyczepionymi kamerami do jego kapsuły. Celem eksperymentu było zrobienie zdjęć z granicy kosmosu, wypróbowanie celności lądowania oraz zapoznanie uczniów z przepisami lotniczymi.

11 kwietnia 2016
Informacje ogólne

Finalistka olimpiady teologicznej z "Dwójki"

Monika Adamska – uczennica Zespołu Szkół Ponadgimnazjalnych nr 2 w Jarocinie uzyskała tytuł finalisty Olimpiady Teologii Katolickiej. Tym samym Monika może sobie wybrać indeks na jedną z uczelni wyższych.

11 kwietnia 2016
×