otwórz widżet facebooka

Informacje ogólne

Informacje ogólne

Srebro dla "Dwójki"

Zespół Szkół Ponadgimnazjalnych nr 2 w Jarocinie wywalczył srebrny medal Mistrzostw Województwa Wielkopolskiego w Piłce Nożnej. Zawody rozegrane zostały wczoraj w Kaliszu. W turnieju finałowym wzięło udział siedem zespołów.

30 kwietnia 2015
Informacje ogólne

Spacer z "Biało-Czerwoną"

Spacerem z "Biało- Czerwoną" uczczono przypadający w sobotę Dzień Flagi. W akcji zorganizowanej w ZSP nr 1 w Jarocinie uczestniczył m.in. starosta Bartosz Walczak.

30 kwietnia 2015
Informacje ogólne

IV Powiatowy Konkurs Matematyczny

IV Powiatowy Konkurs Matematyczny dla szkół ponadgimnazjalnych mamy już za sobą. Wzięły w nim udział reprezentacje czterech szkół ponadgimnazjalnych z powiatu jarocińskiego: Zespół Szkół Ponadgimnazjalnych Nr1, Zespół Szkół Ponadgimnazjalnych Nr2, Społeczne Liceum Ogólnokształcące i Zespół Szkół Ogólnokształcących.

27 kwietnia 2015
Informacje ogólne

Dowiedz się więcej o funduszach

Jak skorzystać z funduszy europejskich? Gdzie szukać informacji o dofinansowaniu projektów? Jakie warunki spełnić, żeby otrzymać wsparcie finansowe?

22 kwietnia 2015
Informacje ogólne

Dojazd do szkolnych warsztatów

Zakończyły się prace związane z remontem dojazdu do warsztatów Zespołu Szkół Ponadgimnazjalnych nr 2. Prace objęły także wykonanie parkingu.

22 kwietnia 2015
Informacje ogólne

Starają się o patronat Volkswagena

Władze powiatu starają się o patronat firmy Volkswagen Poznań Sp. z o.o. nad klasami mechanicznymi jarocińskich szkół ponadgimnazjalnych. Powiatowi samorządowcy zwrócili się też z propozycją współpracy do Wałbrzyskiej Specjalnej Strefy Ekonomicznej „INVEST-PARK” we Wrześni, na której wkrótce powstanie nowa fabryka Volkswagena.

22 kwietnia 2015
Informacje ogólne

"Jedynka" w gronie laureatów

Drużyna Zespołu Szkół Ponadgimnazjalnych nr 1 w Jarocinie zajęła II miejsce i zdobyła tytuł laureata siódmej edycji Wielkopolskiego Konkursu „Statystyka mnie dotyka”.

21 kwietnia 2015
Informacje ogólne

Włodarze spotkali się w starostwie

Dziś w starostwie odbyło się kolejne spotkanie w ramach comiesięcznych spotkań starosty z wójtami i burmistrzami gmin z terenu powiatu jarocińskiego.

21 kwietnia 2015
Informacje ogólne

Termomodernizacja na półmetku

W Kotlinie trwa modernizacja obiektu, do którego przeniesiony zostanie z Zakrzewa Dom Pomocy Społecznej. Na półmetku są prace termomodernizacyjne, na które powiat pozyskał dofinansowanie europejskie. Prace idą zgodnie z planem – potwierdza starosta Bartosz Walczak. Tak jak zapowiadaliśmy wcześniej, przeprowadzka odbędzie się jeszcze w tym roku - dodaje.

21 kwietnia 2015
Informacje ogólne

Już niebawem kolejna "schetynówka" w powiecie

Kolejna droga powiatowa realizowana będzie przy udziale dodatkowych środków pozyskanych w ramach Narodowego Programu Przebudowy Dróg Lokalnych, tzw. "schetynówek".

17 kwietnia 2015
Informacje ogólne

Najlepsi księgowi z Jarocina

Dwoje uczniów Zespołu Szkół Ponadgimnazjalnych nr 1 w Jarocinie znalazło się w gronie finalistów Międzywojewódzkiego Konkursu z Rachunkowości „Turniej Talentów-Akademia Księgowego”. Technikum Ekonomiczne z Zespołu Szkół Ponadgimnazjalnych nr 1 w Jarocinie potwierdziło swoją renomę i tak jak co roku, znalazło się w gronie najlepszych szkół ekonomicznych w konkursie z rachunkowości.

15 kwietnia 2015
Informacje ogólne

Jubileusz w koszarach

25 kwietnia odwiedź jarocińskie koszary. Świętować będziemy jubileusz 70-lecia 16. jarocińskiego batalionu lotnisk.

14 kwietnia 2015
×