otwórz widżet facebooka

Informacje ogólne

Informacje ogólne

Państwowa Inspekcja Pracy w Tarcach

W Zespole Szkół Przyrodniczo – Biznesowych w Tarcach w dniu 20 grudnia 2010 r. odbyły się dwa seminaria dla wszystkich uczniów kończących szkołę w 2011 r. z zakresu prawa pracy, które prowadziła inspektor Państwowej Inspekcji Pracy w Ostrowie Wlkp – Agnieszka Mamot.
   

28 grudnia 2010
Informacje ogólne

Paczki od uczniów

Uczniowie technikum logistyki, architektury krajobrazu, weterynarii i agrobiznesu w ZSP-B w Tarcach zrezygnowali z obdarowywania się wzajemnie świątecznymi upominkami. Postanowili zrobić niespodziankę wychowankom domów dziecka.


28 grudnia 2010
Informacje ogólne

Bożonarodzeniowy stół pięknie nakryty

W Zespole Szkół Ponadgimnazjalnych nr 1 odbył się międzyszkolny konkurs „Bożonarodzeniowy stół pięknie nakryty”. Zadaniem uczestników było samodzielne ręczne wykonanie elementu dekoracyjnego oraz   nakrycie świątecznego stołu dla  dwóch osób.


28 grudnia 2010
Informacje ogólne

Ortografia (nie) jest moją słabą stroną

Nauka ortografii sprawia dzieciom i młodzieży wiele trudności. Chcąc dodatkowo zdopingować uczniów do pracy,  w Zespole Szkół Specjalnych w Jarocinie zorganizowany został X Wojewódzki Konkurs Ortograficzny dla Młodzieży Gimnazjów Specjalnych: „Ortografia (nie) jest moją słabą stroną”.
    
 

28 grudnia 2010
Informacje ogólne

Wyprawka szkolna z Bankiem Dziecięcych Uśmiechów BZ WBK

82 uczniów Szkoły Podstawowej i Gimnazjum Zespołu Szkół Specjalnych w Jarocinie wzięło udział w warsztatach edukacyjno – plastycznych, w ramach projektu „Wyprawka szkolna”.


28 grudnia 2010
Informacje ogólne

Starostwo nieczynne

Informujemy, że w Wigilię Bożego Narodzenia, tj. 24 grudnia Starostwo Powiatowe w Jarocinie będzie nieczynne. Dzień ten został wyznaczony jako dzień wolny od pracy dla pracowników Starostwa Powiatowego na podstawie art. 130 § 2 ustawy kodeksu pracy.

20 grudnia 2010
Informacje ogólne

Drużyna z Dwójki powalczy w województwie

Drużyna Zespołu Szkół Ponadgimnazjalnych nr 2 w Jarocinie okazała się bezkonkurencyjna w finale rejonu Poznań - teren wschód w halowej piłce nożnej, który odbył się w sali Zespołu Szkół Ogólnokształcących w Jarocinie.


16 grudnia 2010
Informacje ogólne

Walczyli z AIDS

Zespół Szkół Przyrodniczo – Biznesowych w Tarcach zorganizował konkurs pt. „Nieśmy pomoc” dla gimnazjalistów powiatu jarocińskiego i powiatów ościennych. W konkursie wzięło udział 8 czteroosobych drużyn wraz z opiekunami z gimnazjów nr 1, nr 3 i nr 5 w Jarocinie, Sulęcinka, Woli Książęcej, Chociczy, Potarzycy i Kotlina.

16 grudnia 2010
Informacje ogólne

Srebrna drużyna z Jedynki

Iga Durczak ,Katarzyna Mikołajczak i Julita Michalska , uczennice ZSP 1w Jarocinie zdobyły srebrny medal i tytuł Wicemistrzyń Wielkopolski Szkół Ponadgimnazjalnych w Drużynowym Tenisie Stołowym Dziewcząt. Finał Wojewódzki rozgrywany był w murach Zespołu Szkół Ponadgimnazjalnych Nr 1 w Jarocinie w ramach XII Wielkopolskich Igrzysk Młodzieży Szkolnej Licealiada 2010/ 2011, pod Honorowym Patronatem Marszałka Województwa Wielkopolskiego Marka Woźniaka oraz Wielkopolskiego Kuratora Oświaty Elżbiety Walkowiak.16 grudnia 2010
Informacje ogólne

Rocznica wprowadzenia stanu wojennego

13. grudnia Starosta Jarociński Mikołaj Szymczak, włodarze gminy Jarocin oraz  przedstawiciele organizacji kombatanckich uczcili rocznicę wprowadzenia stanu wojennego. Pod pomnikiem „Solidarności” oddając hołd ofiarom tego okresu zapalono znicze i złożono wiązanki kwiatów.


13 grudnia 2010
Informacje ogólne

Kto zasłużył się dla Powiatu Jarocińskiego

Jeśli tylko uważasz, że któraś z organizacji, firm, a może konkretna osoba zasługuje na zaszczytne, honorowe wyróżnienie za zasługi w rozwoju i promocji Powiatu Jarocińskiego złóż wniosek o przyznanie Nagrody Starosty Jarocińskiego.


09 grudnia 2010
×