otwórz widżet facebooka

Informacje ogólne

Informacje ogólne

Minister Beata Kempa na piłkarskim turnieju

Minister Beata Kempa gościła w Jarocinie. Szefowa kancelarii Prezesa Rady Ministrów przyjechała, by przywitać młodych sportowców podczas X. Ogólnopolskiego Turnieju Piłki Nożnej Ośrodków Kuratorskich.

21 listopada 2016
Informacje ogólne

Lepsze warunki dla Zespołu Szkół Specjalnych

Wyprowadzka PCPR-u z budynku na ul. Szubianki umożliwiła rozpoczęcie prac nad przebudową parteru na potrzeby Zespołu Szkół Specjalnych.

17 listopada 2016
Informacje ogólne

Park w Kotlinie przeszedł metamorfozę

Na jesienne spacery mieszkańcy Domu Pomocy Społecznej w Kotlinie mogą się wybrać do parku, w którym zakończyła się rewitalizacja.

17 listopada 2016
Informacje ogólne

Zagłosuj na Sołtysa Roku 2016

Ruszył plebiscyt na Sołtysa Roku 2016. W zabawie bierze udział 97 sołtysów z gmin powiatu jarocińskiego oraz z gminy Nowe Miasto nad Wartą. Plebiscyt odbywa się pod honorowym patronatem Starosty Powiatu Jarocińskiego Bartosza Walczaka. Sołtys, który zwycięży, otrzyma statuetkę, a sołectwo, którym zarządza – aż 4000 zł!

16 listopada 2016
Informacje ogólne

Uwaga! Zamknięcie przejazdu kolejowego w Radlinie

Od 17 do 19 listopada 2016 roku zamknięty zostanie przejazd kolejowy w Radlinie (w ciągu drogi powiatowej Mieszków–Żerków)

16 listopada 2016
Informacje ogólne

Nowe chodniki w gminie Żerków

Trwa budowa nowego chodnika przy drodze powiatowej w Brzóstkowie. Chodnik ułożony zostanie na długości 880 m od skrzyżowania z drogą do kościoła w kierunku szkoły.

16 listopada 2016
Informacje ogólne

TAEKWONDO OLIMPIJSKIE: Spisały się na piątkę

Dwa piąte miejsca w silnie obsadzonym Pucharze Świata Serbia Open 2016, rozgrywanym w stolicy Serbii, Belgradzie, wywalczyły kadetki MUKS Białe Tygrysy Jarocin - Alicji Kowańdy i Martyny Stasik. Tym razem troszkę gorzej powiodło się natomiast juniorkom - Annie Zbawionej i Zuzannie Kaczmarek, które przegrały swoje pierwsze walki.

16 listopada 2016
Informacje ogólne

Uwaga na objazd! Remont drogi Witaszyczki-Zakrzew

Starostwo Powiatowe w Jarocinie informuje, że od dnia 09.11.2016 r. wykonawca robót budowlanych firma „Sidrog” realizująca przebudowę drogi powiatowej Witaszyczki – Zakrzew wprowadza tymczasową zmianę organizacji ruchu polegającą na zamknięciu dla ruchu odcinka od drogi krajowej nr 11 do ronda w Zakrzewie.

09 listopada 2016
Informacje ogólne

Turniej strzelecki o tarczę starosty

Uroczystości z okazji Święta Niepodległości oraz imienin opiekuna miasta – św. Marcina zainaugurował memoriałowy turniej strzelecki organizowany przez Kurkowe Bractwo Strzeleckie w Jarocinie.

08 listopada 2016
Informacje ogólne

Zdrowe i smaczne śniadanie

Uczniowie klasy II Technikum żywienia i usług gastronomicznych przy Zespole Szkół ponadgimnazjalnych nr 1 w Jarocinie uczestniczyli w Gminnych Warsztatach Samorządów Uczniowskich zorganizowanych w Zespole Szkół nr 5 w Jarocinie.

08 listopada 2016
Informacje ogólne

Czasowe zmiany w Jedynce

W związku ze zmianą czasu z letniego na zimowy uczniowie Zespołu Szkół Ponadgimnazjalnych nr 1 w Jarocinie zorganizowali konkurs pt. "Strefy Czasowe".

07 listopada 2016
Informacje ogólne

Chcieli być wolni i wolność sobie zawdzięczać

Zespół Szkół Ponadgimnazjalnych Nr 1 w Jarocinie i Muzeum Regionalne w Jarocinie zapraszają na: projekcję filmu zrealizowanego przez klasy Technikum Ekonomicznego z innowacją finanse i logistyka wojskowa pt. „Opowieści powstańcze”.

07 listopada 2016
×