otwórz widżet facebooka

Informacje ogólne

Informacje ogólne

Maria Kaczyńska patronką DPS w Kotlinie!

Ś.P. Maria Kaczyńska została patronką DPS w Kotlinie. W uroczystości nadania imienia oraz odsłonięcia pamiątkowej tablicy udział wzięli Wojewoda Wielkopolski, Posłowie i Senatorowie, Starosta Jarociński oraz zaproszeni goście.

21 czerwca 2016
Informacje ogólne

Patriotycznie w kościele o. Franciszkanów

Koncert zespołu ZAYAZD uświetnił obchody 1050. rocznicy Chrztu Polski. Wydarzenie miało miejsce w niedzielę w kościele o. Franciszkanów, który tego dnia świętował także odpust Św. Antoniego.

14 czerwca 2016
Informacje ogólne

Powiat bez elektrośmieci

Tegoroczna edycja konkursu „Śmieciom – STOP!” została przeprowadzona pod hasłem: „POWIAT BEZ ELEKTROŚMIECI ?”, w formie pracy pisemnej.

14 czerwca 2016
Informacje ogólne

Zagłosuj na DPS w Kotlinie

Powiatowa inwestycja pn. „Przebudowa, rozbudowa i nadbudowa wraz ze zmianą sposobu użytkowania budynku socjalno-administracyjnego na potrzeby Domu Pomocy Społecznej” bierze udział w XX edycji Ogólnopolskiego Konkursu Modernizacja Roku 2015. Promocji inwestycji możesz pomóc oddając na nią swój głos na stronie http://www.modernizacjaroku.org.pl/plebiscyt

08 czerwca 2016
Informacje ogólne

Patriotyczny koncert u Franciszkanów

Koncert zespołu ZAYAZD realizowany w ramach 1050. rocznicy Chrztu Polski odbędzie się w najbliższą niedzielę w kościele o. Franciszkanów. Koncert rozpocznie się o godz. 17.30.

07 czerwca 2016
Informacje ogólne

Elektryczna temperówka na podium

Elektryczna temperówka - tak swój wynalazek nazwali uczniowie pierwszej klasy technikum informatycznego Zespołu Szkół Ponadgimnazjalnych nr 1 w Jarocinie - Mariusz Pawełczyk i Michał Robakowski. Wykonany przez nich model silnika na prąd stały, został uznany za jedno z najlepszych pomysłów IV Konkursu na Ciekawe Doświadczenie Fizyczne!

07 czerwca 2016
Informacje ogólne

Statystyczne laureatki

Karina Jańczak i Paulina Kmieciak, uczennice klasy 3 Technikum Ekonomicznego z Zespołu Szkół Ponadgimnazjalnych nr 1, zostały laureatkami XLV Ogólnopolskiego Konkursu Statystycznego, zajmując w nim IV miejsce ex-aequo.

07 czerwca 2016
Informacje ogólne

Trzy medale Białych Tygrysic

Aż trzy medale w Mistrzostwach Polski Juniorów w taekwondo olimpijskim wywalczyły zawodniczki jarocińskiego klubu Białe Tygrysy. Z srebrnymi krążkami do Jarocina wróciły Zuzanna Kaczmarek i Alicja Końszczyńska, natomiast brązy medal padł łupem Weroniki Kaik.

06 czerwca 2016
Informacje ogólne

Tarce pokonały duże miasta

Uczniowie Zespołu Szkół Przyrodniczo-Biznesowych w Tarcach zajęli III miejsce w finale wojewódzkim XX Ogólnopolskiego Młodzieżowego Turnieju Motoryzacyjnego.

06 czerwca 2016
Informacje ogólne

Wypowiedz się na temat pracy referatu komunikacji

Od dziś możesz wziąć udział w anonimowej ankiecie wypowiadając się na temat zadowolenia z jakości usług świadczonych przez referat komunikacji Starostwa Powiatowego w Jarocinie. Sondaż przeprowadzany będzie do końca czerwca.

01 czerwca 2016
Informacje ogólne

Warsztaty językowo-sportowe

Uczniowie i absolwenci Zespołu Szkół Przyrodniczo-Biznesowych w Tarcach po raz kolejny gościli grupę rówieśników z Niemiec na warsztatach językowo - sportowych.

01 czerwca 2016
Informacje ogólne

Dziennikarstwo od podszewki

Uczniowie Zespołu Szkół Ponadgimnazjalnych nr 1 w Jarocinie udali się na poznański Uniwersytet Adama Mickiewicza, by uczestniczyć tam w ciekawych warsztatach zorganizowanych w ramach Dnia Dziennikarza. Dzięki takim inicjatywom uczniowie mogą zobaczyć swoje przyszłe uczelnie i dokonać odpowiednich wyborów w przyszłości – podkreśla Mirosław Drzazga, członek Zarządu Powiatu Jarocińskiego, odpowiedzialny za oświatę w powiecie.

31 maja 2016
×