otwórz widżet facebooka

Informacje ogólne

Informacje ogólne

Spotkanie z Biskupem

Dzisiaj (6 lutego br.) w auli I Liceum Ogólnokształcącego im. T. Kościuszki odbyło się spotkanie z biskupem Archidiecezji Poznańskiej Damianem Brylem, który jest absolwentem jarocińskiego ogólniaka z 1988 roku. Spotkanie odbyło się w ramach cyklu "100 spotkań na stulecie szkoły".

06 lutego 2018
Informacje ogólne

NA STRYCHU – reportaż w WYDARZENIACH telewizji Pro art

W Zespole Szkół Ponadgimnazjalnych nr 2 w Jarocinie oddano do użytkowania uczniom pięć nowych sal lekcyjnych. Nowe sale - jak już informowaliśmy wcześniej - znajdują się na poddaszu budynku ZSP nr 2. Po remoncie zostały w pełni wyposażone w sprzęt dydaktyczny ( rzutniki, komputery, klimatyzację). Sale powstały po zaadoptowaniu ogromnego poddasza budynku szkoły, które do tej pory było niewykorzystane.

06 lutego 2018
Informacje ogólne

KONKURS DLA SZKÓŁ

Instytut Nowych Technologii w Łodzi oraz Społeczna Akademia Nauk mają zaszczyt zaprosić uczniów do udziału w II edycji Ogólnopolskiej Olimpiady Wiedzy o Biznesie i Innowacjach, której głównym celem jest upowszechnianie wiedzy z zakresu szeroko rozumianej gospodarki i biznesu wśród młodych ludzi. Olimpiada zorganizowana pod Patronatem Ministra Edukacji Narodowej jest przeznaczona dla młodzieży szkół średnich z całej Polski.

02 lutego 2018
Informacje ogólne

ŻYCIE OD KUCHNI…

Wiele razy licealiści wybuchali śmiechem w trakcie spotkania z kucharzem Jakubem Kasprzakiem, które odbyło się we wtorek 23 stycznia. Bardzo żywiołowo i ciekawie absolwent z 2005 roku opowiadał o swoim życiu.

01 lutego 2018
Informacje ogólne

ROK OD ZMIANY W POWIECIE

Równo rok temu zmienił się Zarząd Powiatu – od czasu tego w powiecie jarocińskim zmieniło się wiele. Ruszyła od lat wyczekiwana rozbudowa szpitala, inwestycje oświatowe i drogowe nabrały rozmachu… Jak miniony rok oceniają sami członkowie Zarządu Powiatu?

01 lutego 2018
Informacje ogólne

ZAJĘLI 3 MIEJSCE

Uczniowie Zespołu Szkół Specjalnych w Jarocinie zajęli trzecie miejsce na rozegranym 31 stycznia br. II Międzyszkolnym Konkursie Wiedzy Olimpijskiej.

01 lutego 2018
Informacje ogólne

NASZ MIESZKÓW - spotkanie

W poniedziałek 29 stycznia br. w Sali Pamięci Powstania Wielkopolskiego w Mieszkowie odbyło się wspólne spotkanie Koła Przyjaciół Pamięci Powstania Wielkopolskiego, Sołectwa i Stowarzyszenia "Nasz Mieszków".

31 stycznia 2018
Informacje ogólne

Konsultacje społeczne

Starosta Jarociński ogłasza konsultacje projektu uchwały w sprawie ustalenia trybu udzielania i rozliczania oraz trybu przeprowadzania kontroli prawidłowości pobrania i wykorzystania dotacji udzielonych z budżetu powiatu jarocińskiego dla szkół i placówek niepublicznych

31 stycznia 2018
Informacje ogólne

KONWENT POWIATÓW

7 lutego br. w pałacu w Witaszycach odbędzie się posiedzenie Konwentu Powiatów Województwa Wielkopolskiego.

31 stycznia 2018
Informacje ogólne

KWIATY POD POMNIKIEM

31 stycznia br. Starosta Teodor Grobelny złożył kwiaty pod pomnikiem, który upamiętnia miejsce śmierci Polaków poległych w styczniu 1945 podczas potyczki z niedobitkami niemieckiej armii.

31 stycznia 2018
Informacje ogólne

ŁĄCZNIKA JEDNAK NIE BĘDZIE…

Wczoraj, 29 stycznia br. w samo południe Starosta Jarociński Teodor Grobelny przekazał na ręce Burmistrza Jarocina Adama Pawlickiego dokumentację dotyczącą planowanej przez Gminę Jarocin budowy łącznika dróg nr 11 i nr 12.

30 stycznia 2018
Informacje ogólne

ZAUFANY PROFIL

Mikroprzedsiębiorcy, którzy nie chcą mieć problemów z przesłaniem JPK_VAT, już dziś powinni bezpłatnie założyć Profil Zaufany. To proste!

30 stycznia 2018
×