otwórz widżet facebooka

Informacje ogólne

Informacje ogólne

PRZELEW ŻYCIA

18 kwietnia 2018 r. w Zespole Szkół Przyrodniczo – Biznesowych w Tarcach przeprowadzono kolejną udaną akcję krwiodawstwa pod hasłem „DAJESZ KREW- DAJESZ ŻYCIE”.

19 kwietnia 2018
Informacje ogólne

URZĘDNICY WYBORCZY POSZUKIWANI

Krajowe Biuro Wyborcze delegatura w Kaliszu poszukuje kandydatów na urzędników wyborczych.

18 kwietnia 2018
Informacje ogólne

ŚMIECIOM STOP!

SMOG A ODPADY - to hasło już XIX edycji powiatowego konkursu proekologicznego „Śmieciom – STOP!”

18 kwietnia 2018
Informacje ogólne

MARSZ ŻYWYCH

Grupa uczniów z ZSP Nr 1 w Jarocinie pod opieką p. Marty Jankowiak uczestniczyła w "Marszu Żywych".

17 kwietnia 2018
Informacje ogólne

SPOTKANIE W SPRAWIE ŚCIEŻKI

Kilka dni temu, w Żerkowie odbyło się spotkanie w sprawie planowanej przez Powiat Jarociński wspólnie z Gminą Żerków inwestycji – budowy ścieżki rowerowej z Jarocina przez Wilkowyję do Żerkowa.

17 kwietnia 2018
Informacje ogólne

KOMUNIKAT POWIATOWEGO LEKARZA WTERYNARII

Powiatowy Lekarz Weterynarii informuje, ze od miesiąca kwietnia br. prowadzone będą kontrole gospodarstw w zakresie spełnienia wymagań bioasekuracji - zgodnie z wytycznymi Ministra Rolnictwa dotyczącymi przypadków występowania ASF (afrykańskiego pomoru świń).

12 kwietnia 2018
Informacje ogólne

KTO POWINIEN ZAPŁACIĆ...? ZNÓW SZUKANIE WINNEGO...

Zawarte w materiale Gazety Jarocińskiej (nr 15 z 10 kwietnia br.) - wypowiedzi zarówno Burmistrza Adama Pawlickiego oraz gminnego urzędnika Sebastiana Walczaka są niestety niczym innym, jak bańką mydlaną wypuszczoną w przestrzeń publiczną przez obydwu Panów....

12 kwietnia 2018
Informacje ogólne

W SPRAWIE PIT-u

KOMUNIKAT NACZELNIKA URZĘDU SKARBOWEGO W JAROCINIE w sprawie: przyjmowania zeznań podatkowych za rok 2017 w Urzędach Gmin.

12 kwietnia 2018
Informacje ogólne

POWSTANIE WIELKOPOLSKIE - LOGOTYPY

W związku z przypadającą w tym roku 100. rocznicą wybuchu Powstania Wielkopolskiego Biuro Organizacyjne Obchodów udostępnia ujednolicone logotypy związane z tą rocznicą.

11 kwietnia 2018
Informacje ogólne

POLSKO-NIEMIECKA WSPÓŁPRACA

Od poniedziałku 9 kwietnia br. uczniowie Zespołu Szkół Ponadgimnazjalnych Nr 1 w Jarocinie goszczą młodzież z niemieckiej szkoły partnerskiej w Schlüchtern.

10 kwietnia 2018
Informacje ogólne

LEKARZE i RATOWNICY z JAROCIŃSKIEGO SZPITALA BOHATERAMI

Lekarze i ratownicy z jarocińskiego szpitala bohaterami ! W piątek 6 kwietnia telewizja TVN wyemitowała materiał o lekarzach i ratownikach z jarocińskiego szpitala, który uczestniczyli w ratowaniu członków rodziny z Cerekwicy.

09 kwietnia 2018
Informacje ogólne

BŁĘDY ZOSTAŁY NAPRAWIONE

Rozbudowa szpitala w Jarocinie trwa, prace przebiegają zgodnie z planem. Jednak firma budowlana musiała zmierzyć się z pewnymi trudnościami związanymi z pierwotnym projektem, który powstał w 2011 roku za kadencji poprzedniego zarządu placówki. Konieczne okazało się wprowadzenie pewnych zmian, dzięki którym usunięto błędy i możliwe było rozpoczęcie rozbudowy.

06 kwietnia 2018
×