otwórz widżet facebooka

Informacje ogólne

Informacje ogólne

Zwycięska "Dwójka"

Drużyna Zespołu Szkół Ponadgimnazjalnych nr 2 w Jarocinie zajęła I miejsce w Ogólnopolskim Turnieju Piłki Nożnej, który został zorganizowany w Zespole Szkół Ponadgimnazjalnych im. E. Kwiatkowskiego w Grodzisku Wlkp.

30 grudnia 2016
Informacje ogólne

Kolejne środki zewnętrzne na termomodernizację

Ponad 200 tys. zł pozyskał samorząd powiatu jarocińskiego na kolejną termomodernizację budynku użyteczności publicznej. Tym razem modernizacji poddany zostaje budynek przy ul. T. Kościuszki w Jarocinie, w którym mieszczą się m.in. referat geodezji i powiatowy inspektorat nadzoru budowlanego.

29 grudnia 2016
Informacje ogólne

98. rocznica wybuchu Powstania Wielkopolskiego

Każdego roku w Jarocinie pamiętamy o bohaterach Powstania Wielkopolskiego. Stolica powiatu udekorowana powstańczymi flagami, znicze płonące na grobach Powstańców Wielkopolskich, coraz liczniejsze grono uczestników patriotycznych obchodów podkreślają rangę tego jedynego, zwycięskiego zrywu niepodległościowego, zainicjowanego przed 98 laty.

28 grudnia 2016
Informacje ogólne

Podsumowali rok działalności Akademii

Tuż przed świętami odbyła się coroczna Gala Piłkarska jarocińskiej Akademii Piłkarskiej Reissa. Gościem specjalnym wydarzenia był Piotr Reiss.

28 grudnia 2016
Informacje ogólne

Życzenia Świąteczne

Z okazji Świąt Bożego Narodzenia oraz Nowego Roku przekazujemy Państwu serdeczne życzenia w imieniu władz samorządowych Powiatu Jarocińskiego.

23 grudnia 2016
Informacje ogólne

Przebudowa parkingu na Zacisznej

W związku z przebudową parkingu przy ul. Zacisznej w Jarocinie przy Referacie Komunikacji i Powiatowym Urzędzie Pracy, w dniach 27 - 29 grudnia parking będzie wyłączony z użytkowania.

22 grudnia 2016
Informacje ogólne

V miejsce w Wielkopolsce

2 grudnia 2016r. w sali ZSP nr 2 w Jarocinie odbyły się rozgrywki rejonu Poznań Wschód w piłce ręcznej dziewcząt. Reprezentacja gospodarzy wywalczyła drugie miejsce premiujące do gry w półfinale mistrzostw województwa wielkopolskiego.

22 grudnia 2016
Informacje ogólne

Konkurs na najlepszego ucznia w zawodzie fryzjer

W Zespole Szkół Ponadgimnazjalnych nr 2 w Jarocinie odbył się konkurs fryzjerski. Uczniowie szkoły zawodowej i technikum mieli okazję wykazać się swoimi umiejętnościami w stylizacji całego wizerunku.

22 grudnia 2016
Informacje ogólne

Z Jarocina do Woli Książęcej bezpieczniej

W minionym tygodniu została oddana do użytku zmodernizowana doga Jarocin - Wola Książęca. Inwestycja realizowana przez Gminę Jarocin została wsparta środkami z budżetu powiatu.

22 grudnia 2016
Informacje ogólne

Mieszkanie Plus w Jarocinie

W Jarocinie podpisana została umowa z generalnym wykonawcą pierwszego z trzech osiedli w ramach wspólnej inwestycji miasta, Jarocińskiego Towarzystwa Budownictwa Społecznego i Funduszu Municypalnego FIZ AN. To pierwszy etap jarocińskiego programu budowy 400 mieszkań czynszowych, które włączony zostanie do oferty programu Mieszkanie Plus.

22 grudnia 2016
Informacje ogólne

Wigilijnie we Wrocławiu

Punkt widokowy na Sky Tower, starówka, świąteczne jarmarki oraz zwiedzanie politechniki – to tylko niektóre z atrakcji, jakie czekały we Wrocławiu na uczniów jarocińskiej „jedynki”.

21 grudnia 2016
Informacje ogólne

Znaleziono smartwatcha!

9 grudnia 2016 roku znaleziono smartwatcha fit marki Samsung. Zguba jest do odebrania w Biurze Rzeczy Znalezionych w Starostwie Powiatowym w Jarocinie.

19 grudnia 2016
×