otwórz widżet facebooka

Informacje ogólne

Informacje ogólne

Tajemniczy klient

Tegoroczny Wielki Teatr w Małym Mieście to okazja do podsumowania ostatniego 25-lecia demokratycznych przemian w naszym kraju.

14 maja 2014
Informacje ogólne

Polsko-niemiecka wymiana młodzieży

To już po raz ósmy uczniowie ZSP nr 1 w Jarocinie wzięli udział w wymianie polsko – niemieckiej ze szkołą partnerską Kinzig – Schule z Schlűchtern. Wszystkie dotychczasowe spotkania odbywały się dzięki wsparciu finansowemu fundacji Polsko Niemieckiej Współpracy Młodzieży.

14 maja 2014
Informacje ogólne

"Polska biega" po raz 10

23 maja w Witaszycach po raz kolejny zorganizowana zostanie impreza pod hasłem "Polska Biega". Organizatorzy prozdrowotnego przedsięwzięcia przygotowali szereg atrakcji i nagród.

14 maja 2014
Informacje ogólne

Zbadaj swoje nerki, by uchronić się przed chorobą

Rusza rejestracja na bezpłatne badania NEFROTEST w Pleszewie

13 maja 2014
Informacje ogólne

Potarzycka Noc z Gwiazdami

„Potarzycka noc z gwiazdami” to impreza zaplanowana w ramach ogólnopolskiego przedsięwzięcia „Noc Muzeów”.

09 maja 2014
Informacje ogólne

Odjazdowy Bibliotekarz

Odjazdowy rajd rowerowy szykują jarocińskie bibliotekarki. By przeżyć wspaniałą przygodę, trzeba tylko dysponować sprawnym rowerem, zabrać ze sobą zestaw piknikowy oraz coś w kolorze soczystej pomarańczy.

09 maja 2014
Informacje ogólne

Noc muzeów w Jarocinie

Na czas Nocy Muzeów kilka podwórek położonych przy Rynku i sąsiednich uliczkach otworzy swoje podwoje na małe działania animacyjne.

09 maja 2014
Informacje ogólne

Literacko - muzyczna noc w Śmiełowie

Na wyjątkową noc zaprasza Muzeum im. Adama Mickiewicza w Śmiełowie. Literacko – muzyczne spotkanie rozpocznie się 17 maja o godz. 17, a zakończy się 18 maaja o 1 w nocy.

09 maja 2014
Informacje ogólne

Super Jedynki przyznane

Od 12 lat część artystyczna uroczystego pożegnania Absolwentów Zespołu Szkół ponadgimnazjalnych nr 1 w Jarocinie staje się swoistą Galą Oscarową, podczas której wręczane są Super Jedynki w kilku nietypowych kategoriach.

09 maja 2014
Informacje ogólne

Taneczny turniej w Międzynarodowym Dniu Tańca

W Zespole Szkół Ponadgimnazjalnych Nr 1 w Jarocinie odbył się już po raz czternasty Wielkopolski Turniej w Aerobiku Grupowym, który na stałe wpisał się do kalendarza imprez sportowych naszego województwa.

09 maja 2014
Informacje ogólne

Dzień Zwycięstwa nad faszyzmem

Licznie zgromadzone poczty sztandarowe, przedstawiciele służb mundurowych oraz samorządowcy Powiatu i Gminy Jarocin uczciły Dzień Zwycięstwa oddając hołd pod pomnikiem Bohaterskich Synów Ziemi Jarocińskiej w jarocińskim Parku Zwycięstwa.

08 maja 2014
Informacje ogólne

Kolejna finalistka "Akademii Księgowego"

„Rachunkowość szczęścia” to tytuł wykładu jaki wygłosił profesor dr hab. Wiktor Gabrusewicz, podczas Gali kończącej VI edycję „Konkursu z rachunkowości – Akademia Księgowego. Wśród dotychczasowych finalistów aż 13, to uczniowie Zespołu Szkół Ponadgimnazjalnych nr 1 w Jarocinie. W tym roku szkolnym do zaszczytnego grona finalistów dołączyła Marta Regulska, uczennica IV klasy Technikum Ekonomicznego, zajmując 8 miejsce w konkursie.

08 maja 2014
×