14 MEDALI

Czternaście medali wywalczyli reprezentanci MUKS Białe Tygrysy Jarocin w 10. jubileuszowej edycjI Międzynarodowego Turnieju w Taekwondo Olimpijskim - Bydgoszcz Cup 2018.

O WŁOS OD PODIUM

Podczas odbywających się Międzynarodowych Targów Techniki Motoryzacyjnej w Poznaniu została przeprowadzona XXIV Edycja Ogólnopolskiego Turnieju Wiedzy Samochodowej – edycja krajowa dla uczniów, kształcących się w zawodach: technik pojazdów samochodowych i mechanik pojazdów samochodowych.

KONKURS PATRIOTYCZNY

17 kwietnia 2018 r. w Zespole Szkół Specjalnych w Jarocinie odbył się Szkolny Konkurs Recytatorski Poezji Patriotycznej w ramach ogólnopolskiego projektu „Szkoła Młodych Patriotów”.

NAJLEPSZY OBIEKT

Już po raz XII Urząd Marszałkowski Województwa Wielkopolskiego ogłosił nabór do kolejnej edycji „Konkursu na najlepszy obiekt turystyki na obszarach wiejskich w Wielkopolsce”.

TURNIEJ ROZPOCZĘTY

W piątek 20 kwietnia o godz. 10.00 rozpoczął się w ZSP nr 2 w Jarocinie V Turniej Klas Policyjnych Województwa Wielkopolskiego.im. asp. Jana Kubiaka.

20 kwietnia 2018

GEOLOG GÓRNIK I MENADŻER w JEDNYM

We wtorek 24 kwietnia o godz. 10.50 doktor nauk technicznych Sławomir Mazurek, absolwent z roku 1982, spotka się z uczniami. Jest geologiem, górnikiem i menadżerem.

20 kwietnia 2018

PIELGRZYMKA MATURZYSTÓW

Maturzyści z ZSP nr 1 wybrali się 13 kwietnia br. na pielgrzymkę na Jasną Górę.

ODWIEDZINY DZIECI w STAROSTWIE

Uczniowie Zespołu Szkół Specjalnych w Jarocinie odwiedzili dzisiaj Starostwo Powiatowe, by wręczyć symboliczne żonkile w rocznicę wybuchu powstania w warszawskim getcie.

PRZELEW ŻYCIA

18 kwietnia 2018 r. w Zespole Szkół Przyrodniczo – Biznesowych w Tarcach przeprowadzono kolejną udaną akcję krwiodawstwa pod hasłem „DAJESZ KREW- DAJESZ ŻYCIE”.

URZĘDNICY WYBORCZY POSZUKIWANI

Krajowe Biuro Wyborcze delegatura w Kaliszu poszukuje kandydatów na urzędników wyborczych.

18 kwietnia 2018

ŚMIECIOM STOP!

SMOG A ODPADY - to hasło już XIX edycji powiatowego konkursu proekologicznego „Śmieciom – STOP!”

18 kwietnia 2018

MARSZ ŻYWYCH

Grupa uczniów z ZSP Nr 1 w Jarocinie pod opieką p. Marty Jankowiak uczestniczyła w "Marszu Żywych".

17 kwietnia 2018