otwórz widżet facebooka

Informacje ogólne

Informacje ogólne

Komunikat US

KOMUNIKATY NACZELNIKA URZĘDU SKARBOWEGO W JAROCINIE z dnia 19.01.2017 r. w sprawie: karty podatkowej oraz możliwości uzgodnienia kwot wpłaconych zaliczek/należnego ryczałtu w ciągu roku podatkowego lub przed złożeniem zeznania rocznego.

31 stycznia 2017
Informacje ogólne

Ratownictwo medyczne - nowy kierunek w "Dwójce"

Od nowego roku szkolnego w Zespole Szkół Ponadgimnazjalnych nr 2 w Jarocinie uruchomiony zostanie nowy kierunek edukacyjny – Liceum Ogólnokształcące z przysposobieniem ratownictwo medyczne. Będzie to trzeci kierunek z zakresu bezpieczeństwa, po policyjno – prawnym oraz wojskowym, którego podjęła się jarocińska „Dwójka”.

29 stycznia 2017
Informacje ogólne

Konsultacje PIFE w Jarocinie

Punkt Informacyjny Funduszy Europejskich w Kaliszu zaprasza na bezpłatne konsultacje z zakresu możliwości uzyskania wsparcia ze środków Unii Europejskiej w ramach Mobilnego Punktu Informacyjnego.

26 stycznia 2017
Informacje ogólne

Kapela znad Baryczy na Dzień Babci i Dziadka

Kapela znad Baryczy i Zespół Folklorystyczny „Snutki” uświetnią koncert zorganizowany z okazji Dnia Babci i Dziadka. Występ odbędzie się w sali widowiskowej JOK Jarocin w najbliższą niedzielę – 22 stycznia, o godz. 17.00.

18 stycznia 2017
Informacje ogólne

Będą rozmawiali o wielkopolskiej wsi

Wielkopolski Oddział Regionalny ARiMR zaprasza na cykl spotkań z rolnikami „Wspólnie dla wielkopolskiej wsi”. W Jarocinie spotkanie odbędzie się 27 stycznia w Okręgowej Spółdzielni Mleczarskiej. Początek o godz. 10:00.

18 stycznia 2017
Informacje ogólne

Ponad 100 tys. zł dla Orkiestry

116.301,33 zł zebrano podczas 25. finału Wielkiej Orkiestry Świątecznej Pomocy w powiecie jarocińskim. W 7 sztabach kwestowało 295 wolontariuszy. Zbiórkom towarzyszyły licytacje i koncerty.

17 stycznia 2017
Informacje ogólne

Odśnieżają drogi powiatowe

Trudne warunki pogodowe powodują wzmożone działania służb odpowiedzialnych za odśnieżanie dróg, tak by były one jak najbardziej bezpieczne.

17 stycznia 2017
Informacje ogólne

Społeczność ZSS zagrała z WOŚP

Do 25 Finału Wielkiej Orkiestry Świątecznej Pomocy włączyła się społeczność Zespołu Szkół Specjalnych w Jarocinie. Samorząd uczniowski zorganizował zbiórkę pieniędzy na rzecz Orkiestry, a harcerze z placówki zostali wolontariuszami jubileuszowego finału.

16 stycznia 2017
Informacje ogólne

Jasełkowy teatr cieni

Zapraszamy na niezwykłe jasełka, które wystawią uczniowie klas 2 LO i 3 TE Zespołu Szkół Ponadgimnazjalnych nr 1 w Jarocinie. Spektakl odbędzie się w niedzielę, 15 stycznia w kościele pw. św. Antoniego z Padwy w Jarocinie po mszy świętej o godzinie 18.30.

14 stycznia 2017
Informacje ogólne

Anna Seniuk w Jarocinie

Polska aktorka teatralna i filmowa Anna Seniuk spotka się z mieszkańcami Jarocina.

13 stycznia 2017
Informacje ogólne

Z kolędami w Zespole Szkół Specjalnych

11 stycznia 2017 r. w Zespole Szkół Specjalnych w Jarocinie odbył się koncert kolęd i pastorałek w wykonaniu muzyków ze Społecznego Ogniska Muzycznego pod batutą Pana Zbigniewa Obary.

12 stycznia 2017
×