otwórz widżet facebooka

Informacje ogólne

Informacje ogólne

WYROK W TRYBIE WYBORCZYM

Zarząd Powiatu Jarocińskiego w pełnym składzie podjął decyzję o skierowaniu pisma do Prokuratury w sprawie trzech byłych już pracowników Starostwa Powiatowego. Pismo złożone w Prokuraturze dotyczyło możliwości popełnienia przestępstwa w postaci wyłudzenia znacznych środków pieniężnych przez byłego Sekretarza Powiatu, byłego Starostę Jarocińskiego i byłego dyrektora PCPR. Na reakcję nie trzeba było długo czekać...

15 października 2018
Informacje ogólne

JAROCIŃSKI INFORMATOR POWIATOWY - NAJNOWSZY NUMER...

Przedstawiamy Państwu najnowszy numer Jarocińskiego Informatora Powiatowego.

15 października 2018
Informacje ogólne

POSTANOWIENIE SĄDU DLA BURMISTRZA NIEKORZYSTNE

BURMISTRZ JAROCINA POSTANOWIENIEM SĄDU ZOSTAŁ ZOBLIGOWANY DO ZAPRZESTANIA ROZPOWSZECHNIANIA NIEPRAWDZIWYCH INFORMACJI NA TEMAT WŁADZ POWIATU JAROCIŃSKIEGO.

15 października 2018
Informacje ogólne

OTWARCIE DROGI POWIATOWEJ

OTWARCIE PRZEBUDOWANEJ DROGI POWIATOWEJ Z DOBIESZCZYZNY PRZEZ MIEJSCOWOŚĆ SUCHA DO PARZEWA. TO DRUGI i OSTATNI ETAP PRZEBUDOWY CAŁEGO CIĄGU DROGOWEGO OD KOTLINA PRZEZ SŁAWOSZEW DO SUCHEJ, A DALEJ DO DOBIESZCZYZNY, ŻERKOWA, CHRZANA W STRONĘ GRANICY POWIATU JAROCIŃSKIEGO Z POWIATEM ŚREDZKIM.TA INWESTYCJA JEST ZWIEŃCZENIEM I ZAMYKA CAŁĄ PRZEBUDOWĘ TEJ DROGI.

11 października 2018
Informacje ogólne

UCZNIOWIE NA WYCIECZCE

Uczniowie uczący się w zawodzie technik logistyk w Zespole Szkół Przyrodniczo – Biznesowych im. Jadwigi Dziubińskiej w Tarcach uczestniczyli w wyjeździe studyjnym do Zakładu Gospodarki Odpadami Sp. z o.o. w Witaszyczkach. Młodzież mogła zaobserwować cały cykl postępowania z odpadami.

08 października 2018
Informacje ogólne

KONSULTACJE

Informujemy o spotkaniu konsultacyjnym, które odbędzie się 12 października br. w godz. 8.00 – 10.30 w sali nr 30, Starostwa Powiatowego przy Al. Niepodległości 10 w Jarocinie.

08 października 2018
Informacje ogólne

TO BYŁA JUŻ CZWARTA "BIAŁA NIEDZIELA"

7 października Szpital Powiatowy Jarocinie już po raz czwarty zorganizował bezpłatne badania profilaktyczne dla mieszkańców powiatu jarocińskiego pn.:”Biała Niedziela”. To efekt dużego zainteresowania pacjentów, którzy podczas poprzednich trzech „Białych niedziel” chętnie korzystali z porad lekarzy.

08 października 2018
Informacje ogólne

SPOTKANIE AUTORSKIE

3 października br. w godzinach popołudniowych w czytelni biblioteki w Jaraczewie fani historii spotkali się z Jakubem Staszakiem, autorem książki „Nie tylko latające kompanie”.

05 października 2018
Informacje ogólne

BIAŁA NIEDZIELA - 7 PAŹDZIERNIKA BR.

Szpital Powiatowy Jarocinie już po raz czwarty organizuje bezpłatne badania profilaktyczne dla mieszkańców powiatu jarocińskiego.To efekt dużego zainteresowania pacjentów, którzy podczas poprzednich trzech „Białych Niedziel” chętnie korzystali z porad lekarzy." Biała Niedziela ” odbędzie się 7 października w godzinach od 10.00 do 13.00, z kolei pracownia RTG, w której będzie można poddać się badaniom planuje przyjmowanie pacjentów od 8.00 do 11.00. Zaproszenia uprawniające do skorzystania z badań są wydawane od dzisiaj (tj. od czwartku 4 października) w godzinach od 15.00 do 18.00, aż do ich wyczerpania.

04 października 2018
Informacje ogólne

AKREDYTACJA DLA JAROCIŃSKIEGO SZPITALA

Szpital w Jarocinie znalazł się w elitarnym gremium ponad 190 polskich placówek medycznych, które mogą się pochwalić akredytacją. Akredytacja została przyznana przez Centrum Monitorowania Jakości w Ochronie Zdrowia, które jest jednostką resortu zdrowia. Należy podkreślić ogromny wysiłek i zaangażowanie wszystkich pracowników szpitala, a także samego prezesa placówki za wkład w przygotowanie szpitala, bowiem akredytacja została przyzna już za pierwszym razem, co zdarza się niezmiernie rzadko.

04 października 2018
Informacje ogólne

INNOWACYJNA FIRMA

9 października 2018 r. w Pleszewie Ministerstwo Inwestycji i Rozwoju organizuje spotkanie dla przedsiębiorców z cyklu "Innowacyjna firma. Wsparcie dla przedsiębiorców z Funduszy Europejskich" z udziałem Minister Andżeliki Możdżanowskiej, Pełnomocnika Rządu ds. MŚP

02 października 2018
Informacje ogólne

UMOWA Z WOJEWODĄ ws KARETKI PODPISANA

26 wrzesień 2018 - podpisanie umowy dot. dofinansowania zakupu nowej karetki dla jarocińskiego szpitala

28 września 2018
×