otwórz widżet facebooka

Informacje ogólne

Informacje ogólne

W SZPITALU OBOWIĄZKOWE SZKOLENIA

Blisko 50 pielęgniarek i położnych z jarocińskiego szpitala ukończyło w ostatnich dniach kurs przetaczania krwi i jej składników. W trakcie szkoleń personel zapoznał się najważniejszymi zasadami współczesnej transfuzjologii.

07 lutego 2019
Informacje ogólne

SZKOLENIE W STAROSTWIE

7 i 8 lutego br. w sali sesyjnej Starostwa Powiatowego w Jarocinie odbyło się szkolenie dla pracowników Starostwa.

07 lutego 2019
Informacje ogólne

KOMUNIKAT URZĘDU SKARBOWEGO

KOMUNIKAT NACZELNIKA URZĘDU SKARBOWEGO W JAROCINIE z dnia 5 lutego 2019 r. w sprawie uruchomienia stanowiska komputerowego w Urzędzie Skarbowym w Jarocinie do składania zeznań PIT-37, PIT-38 za 2018 r. w ramach usługi TWÓJ e-PIT.

07 lutego 2019
Informacje ogólne

KOMISJA ROLNICTWA ORAZ GOŚCIE

Dzisiejsze posiedzenie (6 luty 2019) - komisji rolnictwa i ochrony środowiska działającej przy Radzie Powiatu Jarocińskiego odbyło z udziałem pracowników instytucji zajmujących się sprawami rolnictwa i gospodarki rolnej z terenu powiatu jarocińskiego. (na zdj. Starosta L. Czechak i przewodniczący komisji rolnictwa T. Bandyk).

06 lutego 2019
Informacje ogólne

KONKURS WIEDZY OLIMPIJSKIEJ

Wicestarosta Katarzyna Szymkowiak otworzyła kolejną edycję Konkursu Wiedzy Olimpijskiej, który odbył się w ZSS w Jarocinie.

06 lutego 2019
Informacje ogólne

ODWIEDZINY STAROSTY SŁUPECKIEGO

Starosta Lidia Czechak spotkała się 6 lutego br. z Jackiem Bartkowiakiem, który jest Starostą Powiatu Słupeckiego (zdj. poniżej).

06 lutego 2019
Informacje ogólne

URZĄD SKARBOWY INFORMUJE

KOMUNIKAT NACZELNIKA URZĘDU SKARBOWEGO W JAROCINIE z dnia 5 lutego 2019 r. w sprawie wskazania w zeznaniu rocznym aktualnego rachunku bankowego oraz adresu zamieszkania...

05 lutego 2019
Informacje ogólne

SPOTKANIE Z ANDŻELIKĄ MOŻDŻANOWSKĄ

"Z panią pełnomocnik Andżeliką Możdżanowską znam się od bardzo dawna i cieszę się z tego spotkania, na które tak licznie również przybyły panie zrzeszone w Kołach Gospodyń Wiejskich. Dzięki temu mogły z tzw. "pierwszej ręki" zaczerpnąć informacje i zadać pytania pani minister dotyczące możliwości pozyskania dofinansowania na swoją działalność w Kołach Gospodyń Wiejskich" - mówi Wicestarosta Katarzyna Szymkowiak, która również uczestniczyła w spotkaniu z członkiniami KGW z całego powiatu jarocińskiego..

05 lutego 2019
Informacje ogólne

PREZES NA SPOTKANIU W JAROCINIE

1 lutego br. Starostwo Powiatowe oraz Powiatowe Centrum Pomocy Rodzinie w Jarocinie odwiedziła Marlena Maląg do niedawna Wicewojewoda Wielkopolski, a od grudnia ubiegłego roku - Prezesa Zarządu Państwowego Funduszu Rehabilitacji Osób Niepełnosprawnych. Celem wizyty Marleny Maląg była wizytacja jarocińskiego PCPR oraz udział w spotkaniu z pracownikami zajmującymi się w jarocińskim PCPR współpracą z PFRON oraz zapoznanie się ze sprawozdaniem dotyczącym wykorzystania i wydatkowania środków „pefronowskich” w roku 2018 przez PCPR w Jarocinie.

04 lutego 2019
Informacje ogólne

PRACOWITE DNI

Starosta Lidia Czechak spotkała się w ostatnich dniach z Wojewodą Wielkopolskim Zbigniewem Hoffmannem oraz dyrektorem poznańskiego oddziału Generalnej Dyrekcji Dróg Krajowych i Autostrad - Markiem Napierałą.(na zdj. poniżej Wojewoda Wielkopolski Zbigniew Hoffmann i Starosta Powiatu Jarocińskiego - Lidia Czechak podczas rozmowy w gabinecie w Urzędzie Wojewódzkim).

04 lutego 2019
Informacje ogólne

BAL Z OKAZJI DNIA SENIORA

„Bardzo się cieszę, że jestem tu dzisiaj z Wami, to doskonała inicjatywa i gratulacje dla organizatorów i pomysłodawców. Szanowni Państwo w każdym wieku możemy być aktywni, spotykać się, wymieniać spostrzeżeniami, brać aktywny udział w życiu. Gratuluję Wam witalności, wigoru i podziwiam Was, że tak doskonale potraficie się bawić” – mówiła m.in. Katarzyna Szymkowiak, Wicestarosta Powiatu Jarocińskiego zwracając się do seniorów, obecnych na balu z okazji Dnia Seniora.

04 lutego 2019
Informacje ogólne

KIERUNKI ROZWOJU OŚWIATY

Wczoraj 30 stycznia br. Starosta Lidia Czechak i Członek Zarządu Mirosław Drzazga wzięli udział w konferencji zorganizowanej w Urzędzie Wojewódzkim w Poznaniu, a dotyczącej kierunków rozwoju edukacji ponadpodstawowej w województwie wielkopolskim.

31 stycznia 2019
×