otwórz widżet facebooka

Informacje ogólne

Informacje ogólne

LEKARZE i RATOWNICY z JAROCIŃSKIEGO SZPITALA BOHATERAMI

Lekarze i ratownicy z jarocińskiego szpitala bohaterami ! W piątek 6 kwietnia telewizja TVN wyemitowała materiał o lekarzach i ratownikach z jarocińskiego szpitala, który uczestniczyli w ratowaniu członków rodziny z Cerekwicy.

09 kwietnia 2018
Informacje ogólne

BŁĘDY ZOSTAŁY NAPRAWIONE

Rozbudowa szpitala w Jarocinie trwa, prace przebiegają zgodnie z planem. Jednak firma budowlana musiała zmierzyć się z pewnymi trudnościami związanymi z pierwotnym projektem, który powstał w 2011 roku za kadencji poprzedniego zarządu placówki. Konieczne okazało się wprowadzenie pewnych zmian, dzięki którym usunięto błędy i możliwe było rozpoczęcie rozbudowy.

06 kwietnia 2018
Informacje ogólne

SCYSJA na SESJI - RADNI kontra BURMISTRZ

"ZDRAJCÓW NIE SŁUCHAM"- wyrzucił na koniec swojej wypowiedzi Burmistrz Adam Pawlicki podczas ostatniej sesji Rady Powiatu Jarocińskiego. Podczas sesji wiele się działo....

06 kwietnia 2018
Informacje ogólne

STATYSTYCZNIE NAJLEPSZE

Drużyna Zespołu Szkół Ponadgimnazjalnych nr 1 w Jarocinie w składzie Agata Koster i Roksana Adamczyk zajęła I miejsce w dziewiątej edycji Wielkopolskiego Konkursu Statystycznego „Statystyka mnie dotyka”.

06 kwietnia 2018
Informacje ogólne

ROCZNICA w MIESZKOWIE

Dzisiaj (6 kwietnia) w Mieszkowie pod pomnikiem generała Stanisława Taczaka....

06 kwietnia 2018
Informacje ogólne

PUNKT KONSULTACYJNY

Informujemy o spotkaniu konsultacyjnym, które odbędzie się 14 maja 2018 r. w godz. 800 – 10.30 w Starostwie Powiatowym w Jarocinie przy Al. Niepodległości 10 ( w sali nr 30, na parterze w budynku).

04 kwietnia 2018
Informacje ogólne

DZIEŃ BUDOWLAŃCA w ZSP nr 1

I Dzień Budowlańca w ZSP Nr 1 w Jarocinie,to jednocześnie okazja do wspólnej zabawy i podsumowania dwuletniego projektu pt. "Zmieniasz swoją przyszłość sięgając po nowe".

03 kwietnia 2018
Informacje ogólne

LUDZIE NIEPODLEGŁOŚCI - Jan Modelski

Jan Modelski żył blisko spraw społecznych, szybko włączył się w nurt jarocińskiego życia społeczno - politycznego powiatu. Cieszył się wielkim autorytetem i szacunkiem wśród pracowników i mieszkańców. Wspierał wiele inicjatyw społecznych i pomagał je realizować.

29 marca 2018
Informacje ogólne

WARTO WIEDZIEĆ - INFORMACJE DLA ROLNIKÓW

Szykują się ułatwienia dla właścicieli bydła. Rolnicy nie będą musieli dokonywać corocznego spisu dla ARiMR - tak wynika z informacji, jakie podała Krajowa Rada Izb Rolniczych. Resort rolnictwa odpowiedział, że procedowany jest obecnie projekt ustawy o o systemie identyfikacji i rejestracji zwierząt, który przewiduje likwidację obowiązku przeprowadzania spisu dla posiadaczy bydła.

28 marca 2018
Informacje ogólne

DZIEŃ OTWARTY w AGENCJI

ROLNIKU! skorzystaj Z DNIA OTWARTEGO W BIURZE POWIATOWYM ARiMR W JAROCINIE - 5 kwietnia 2018 r. w godzinach 7.30 – 15.30

28 marca 2018
Informacje ogólne

CZY BĘDZIE ALTERNATYWĄ DLA SAMOCHODU?

Pod koniec zeszłego roku zostało podpisane porozumienie w sprawie współfinansowania PKM (Poznańskiej Kolei Metropolitalnej). W porozumieniu udział wzięły gminy i powiaty aglomeracji poznańskiej położone wzdłuż czterech linii Poznańskiego Węzła Kolejowego oraz Samorząd Województwa Wielkopolskiego i Stowarzyszenie Metropolia Poznań.

28 marca 2018
Informacje ogólne

KWALIFIKACJE WOJSKOWE

Powiatowa Komisja Lekarska w Jarocinie będzie pracowała w godz. od 8:00 do 16:00, od poniedziałku do piątku, tylko w dni robocze. Siedziba PKL w Jarocinie: ul. Kościuszki 16 w Jarocinie (budynek w pobliżu Jarocińskiego Ośrodka Kultury).

26 marca 2018
×