Pracowite wakacje w szkołach ponadgimnazjalnych

Wakacje w pełni, a w szkołach ponadgimnazjalnych praca wre. Odwiedziliśmy z aparatem dwie powiatowe placówki mieszczące się przy ul. Franciszkańskiej w Jarocinie. Zobaczcie co się tam dzieje...

10 sierpnia 2016

Tłumy ludzi na festynie rodzinnym!

W minioną niedzielę na terenie jarocińskiego Aquaparku odbył się festyn rodzinny. Impreza przyciągnęła tłumy mieszkańców Jarocina i nie tylko. Nic dziwnego, na festynie nie zabrakło bowiem lubianych przez dzieci bezpłatnych atrakcji: zamków dmuchanych, czy przejażdżek konnych.

10 sierpnia 2016

Uwaga! Zmiany w ruchu drogowym!

Uwaga kierowcy. Zmiana organizacji ruchu na os. 1000-lecia w Jarocinie. Czasowa reorganizacja wprowadzona zostanie w najbliższą niedzielę (7 sierpnia) w związku z organizacją Festynu Rodzinnego oraz koncertu Disco Party w godz od 15:00 do 24.00.

05 sierpnia 2016

Dzieci z domu dziecka wyjechały na wakacje!

Dziś wczesnym rankiem jedenaścioro wychowanków Domu Dziecka w Górze wyjechało na kolonie do Zakopanego.

03 sierpnia 2016

Festyn Rodzinny! Baw się razem z nami!

Starosta Jarociński Bartosz Walczak oraz Burmistrz Jarocina Adam Pawlicki zapraszają już w najbliższą niedzielę - 7 sierpnia na festyn rodzinny! Zabierz całą rodzinę! Czeka na Ciebie wiele atrakcji!

01 sierpnia 2016

Święto Policji w jarocińskiej jednostce

Dziś w Komendzie Powiatowej Policji w Jarocinie odbyło się Święto Policji. Była to idealna okazja do wręczenia medali oraz awansów dla jarocińskich policjantów.

22 lipca 2016

Konkurs fotograficzny - Wakacje w powiecie

Interesujesz się fotografią? Poszukujesz ciekawych, magicznych miejsc? Mamy dla Ciebie kreatywną propozycję na wakacje. Starostwo Powiatowe w Jarocinie zaprasza do wzięcia udziału w konkursie fotograficznym „Wakacje w powiecie”, którego jest organizatorem.

19 lipca 2016

Wyniki Matur - Powiat Jarociński najlepszy!

Edukacja w powiecie jarocińskim zawsze stała na wysokim poziomie, czego dowodem są wyniki naszych maturzystów.

18 lipca 2016

Położne na złoty medal!

Położne z Powiatu Jarocińskiego walczą o tytuł "Położnej na medal" Zagłosuj i doceń ich pracę!

14 lipca 2016

Oferta edukacyjna Powiatu Jarocińskiego!

Zapraszamy do zapoznania się z ofertą edukacyjną Powiatu Jarocińskiego w krótkim materiale wideo!

12 lipca 2016

Rockowe prężenie muskuł podczas Jarocin Festiwal 2016

Jarocin Festiwal 2016 już na kilka miesięcy przed oficjalnym otwarciem bram rozgrzewał emocje do czerwoności. Teraz, kilka dni po tym jak ogromna scena została złożona, a tysiące fanów muzyki opuściło już Jarocin, nadszedł czas na podsumowanie jednego z najważniejszych muzycznych wydarzeń na mapie Polski.

12 lipca 2016

Nietypowa wizyta w Starostwie Powiatowym

"Każdy chciałby być Starostą..." - mówiły dzieci ze Szkoły Podstawowej w Wojciechowie, które w ramach półkolonii odwiedziły wczoraj jarocińskie starostwo.

07 lipca 2016