Co eksporter wiedzieć powinien

Wielkopolskie Centrum Obsługi Inwestorów i Eksporterów serdecznie zaprasza na cykl bezpłatnych spotkań informacyjnych dla przedstawicieli przedsiębiorstw pn. „Co eksporter wiedzieć powinien?”.

25 sierpnia 2015

Tłumy na dożynkach w Łuszczanowie

Tłumy mieszkańców Ziemi Jarocińskiej bawiły się na Dożynkach Powiatowo - Gminnych w Łuszczanowie.

24 sierpnia 2015

Gospodarze dożynek

Już w najbliższą sobotę w Łuszczanowie mieszkańcy Powiatu Jarocińskiego wspólnie uczczą Święto Polonów. W trakcie dożynek nie zabraknie atrakcji zarówno dla najmłodszych, jak i tych trochę starszych. Będzie nowocześnie ale również tradycyjnie... Starostami tegorocznej imprezy będą mieszkańcy Łuszczanowa - pani Lucyna Kuczkowiak i pan Henryk Krajewski.

20 sierpnia 2015

Fundusze na projekty badawczo - rozwojowe oraz innowacje

Lokalny Punkt Informacyjny Funduszy Europejskich w Jarocinie zaprasza na spotkanie z cyklu „Środa z Funduszami…”, skierowane do przedsiębiorstw na projekty badawczo - rozwojowe oraz innowacje. Spotkanie odbędzie się w środę 2 września 2015 r. o godzinie 10.00 w Starostwie Powiatowym w Jarocinie, sala nr 30.

20 sierpnia 2015

Fundusze Europejskie dla organizacji pozarządowych

Lokalny Punkt Informacyjny Funduszy Europejskich zaprasza na spotkanie informacyjne pn. ”Fundusze Europejskie dla organizacji pozarządowych”. Spotkanie odbędzie się w piątek 28 sierpnia 2015 r. o godzinie 10.00 w Starostwie Powiatowym w Jarocinie, sala nr 30.

18 sierpnia 2015

Konkurs: Młodzi wiedzą o funduszach – VI edycja

Urząd Marszałkowski Województwa Wielkopolskiego ogłosił VI edycję konkursu "Młodzi wiedzą o funduszach". Konkurs polega na przeprowadzeniu lekcji europejskich przez nauczycieli oraz przygotowaniu prac przez uczniów.

18 sierpnia 2015

Wojskowe święto

14 sierpnia na terenie jarocińskiej Jednostki Wojskowej odbyły się uroczystości związane z obchodzonym dzień później świętem Wojska Polskiego. Tego samego dnia delegacje organizacji kombatanckich, jarocińskiego batalionu oraz samorządowców powiatu i gminy Jarocin złożyły kwiaty na grobach żołnierzy – uczestników Bitwy Warszawskiej.

14 sierpnia 2015

Kolejne środki dla bezrobotnych

Powiatowy Urząd Pracy w Jarocinie otrzymał dodatkowe środki, którymi wesprze bezrobotnych poszukujących zatrudnienia bądź chcących inwestować we własny biznes.

12 sierpnia 2015

Znajdź urząd przez aplikację

Masz problem ze znalezieniem urzędu w obcym mieście? Jest rozwiązanie! Powstała darmowa aplikacja na platformę Android, którą możesz zawsze mieć przy sobie.

Unowocześnią ePUAP

W dniach od 12 do 17 sierpnia br. nastąpi przerwa do dostępności do usługi ePUAP.

iPolak za granicą

Wybierasz się za granicę...? Będziesz czuć się bezpieczniej z aplikacją iPolak. Bezpłatna aplikacja iPolak to niezbędnik w podróży.

11 sierpnia 2015

Nadal walczymy o pracownię multimedialną

Oddajcie dziś i przez kolejne 4 dni po 5 głosów na pracownię Orange dla jarocińskiej biblioteki. Obecnie przegrywamy o ok. 1 tys. głosów z Krajenką. Jeśli połączymy siły i oddamy po 5 głosów przy jednym logowaniu się, nadrobimy straty. Został jeszcze piątek, sobota, niedziela i poniedziałkowy poranek, bo 10 sierpnia to ostatni dzień, kiedy możemy głosować.

06 sierpnia 2015