otwórz widżet facebooka

Informacje ogólne

Informacje ogólne

ANGIELSKI Z NATIVE SPEAKER’EM

W jarocińskim LO odbyło się kolejne spotkanie z gościem z USA...

11 lutego 2019
Informacje ogólne

SREBRNA PO RAZ PIERWSZY

W 100-lecie Liceum Ogólnokształcącego im. T. Kościuszki w Jarocinie – szkoła ta, po raz pierwszy w historii, otrzymała tytuł SREBRNEJ SZKOŁY w rankingu prowadzonym przez miesięcznik Perspektywy.

11 lutego 2019
Informacje ogólne

LUDZIE I ROBOTY...

100 SPOTKAŃ NA 100-LECIE LO. Pierwszym gościem jarocińskiego liceum w roku 2019 była prof. dr hab. Wanda Krzemińska, absolwentka LO z 1965 roku.

11 lutego 2019
Informacje ogólne

AKADEMICKIE TARGI EDUKACYJNE

POD HONOROWYM PATRONATEM STAROSTY JAROCIŃSKIEGO - 15 lutego br. odbędą się Akademickie Targi Edukacyjne.

08 lutego 2019
Informacje ogólne

W SZPITALU OBOWIĄZKOWE SZKOLENIA

Blisko 50 pielęgniarek i położnych z jarocińskiego szpitala ukończyło w ostatnich dniach kurs przetaczania krwi i jej składników. W trakcie szkoleń personel zapoznał się najważniejszymi zasadami współczesnej transfuzjologii.

07 lutego 2019
Informacje ogólne

SZKOLENIE W STAROSTWIE

7 i 8 lutego br. w sali sesyjnej Starostwa Powiatowego w Jarocinie odbyło się szkolenie dla pracowników Starostwa.

07 lutego 2019
Informacje ogólne

KOMUNIKAT URZĘDU SKARBOWEGO

KOMUNIKAT NACZELNIKA URZĘDU SKARBOWEGO W JAROCINIE z dnia 5 lutego 2019 r. w sprawie uruchomienia stanowiska komputerowego w Urzędzie Skarbowym w Jarocinie do składania zeznań PIT-37, PIT-38 za 2018 r. w ramach usługi TWÓJ e-PIT.

07 lutego 2019
Informacje ogólne

KOMISJA ROLNICTWA ORAZ GOŚCIE

Dzisiejsze posiedzenie (6 luty 2019) - komisji rolnictwa i ochrony środowiska działającej przy Radzie Powiatu Jarocińskiego odbyło z udziałem pracowników instytucji zajmujących się sprawami rolnictwa i gospodarki rolnej z terenu powiatu jarocińskiego. (na zdj. Starosta L. Czechak i przewodniczący komisji rolnictwa T. Bandyk).

06 lutego 2019
Informacje ogólne

KONKURS WIEDZY OLIMPIJSKIEJ

Wicestarosta Katarzyna Szymkowiak otworzyła kolejną edycję Konkursu Wiedzy Olimpijskiej, który odbył się w ZSS w Jarocinie.

06 lutego 2019
Informacje ogólne

ODWIEDZINY STAROSTY SŁUPECKIEGO

Starosta Lidia Czechak spotkała się 6 lutego br. z Jackiem Bartkowiakiem, który jest Starostą Powiatu Słupeckiego (zdj. poniżej).

06 lutego 2019
Informacje ogólne

URZĄD SKARBOWY INFORMUJE

KOMUNIKAT NACZELNIKA URZĘDU SKARBOWEGO W JAROCINIE z dnia 5 lutego 2019 r. w sprawie wskazania w zeznaniu rocznym aktualnego rachunku bankowego oraz adresu zamieszkania...

05 lutego 2019
Informacje ogólne

SPOTKANIE Z ANDŻELIKĄ MOŻDŻANOWSKĄ

"Z panią pełnomocnik Andżeliką Możdżanowską znam się od bardzo dawna i cieszę się z tego spotkania, na które tak licznie również przybyły panie zrzeszone w Kołach Gospodyń Wiejskich. Dzięki temu mogły z tzw. "pierwszej ręki" zaczerpnąć informacje i zadać pytania pani minister dotyczące możliwości pozyskania dofinansowania na swoją działalność w Kołach Gospodyń Wiejskich" - mówi Wicestarosta Katarzyna Szymkowiak, która również uczestniczyła w spotkaniu z członkiniami KGW z całego powiatu jarocińskiego..

05 lutego 2019
×