otwórz widżet facebooka

Informacje ogólne

Informacje ogólne

STATYSTYCZNIE NAJLEPSZE

Drużyna Zespołu Szkół Ponadgimnazjalnych nr 1 w Jarocinie w składzie Agata Koster i Roksana Adamczyk zajęła I miejsce w dziewiątej edycji Wielkopolskiego Konkursu Statystycznego „Statystyka mnie dotyka”.

06 kwietnia 2018
Informacje ogólne

ROCZNICA w MIESZKOWIE

Dzisiaj (6 kwietnia) w Mieszkowie pod pomnikiem generała Stanisława Taczaka....

06 kwietnia 2018
Informacje ogólne

PUNKT KONSULTACYJNY

Informujemy o spotkaniu konsultacyjnym, które odbędzie się 14 maja 2018 r. w godz. 800 – 10.30 w Starostwie Powiatowym w Jarocinie przy Al. Niepodległości 10 ( w sali nr 30, na parterze w budynku).

04 kwietnia 2018
Informacje ogólne

DZIEŃ BUDOWLAŃCA w ZSP nr 1

I Dzień Budowlańca w ZSP Nr 1 w Jarocinie,to jednocześnie okazja do wspólnej zabawy i podsumowania dwuletniego projektu pt. "Zmieniasz swoją przyszłość sięgając po nowe".

03 kwietnia 2018
Informacje ogólne

LUDZIE NIEPODLEGŁOŚCI - Jan Modelski

Jan Modelski żył blisko spraw społecznych, szybko włączył się w nurt jarocińskiego życia społeczno - politycznego powiatu. Cieszył się wielkim autorytetem i szacunkiem wśród pracowników i mieszkańców. Wspierał wiele inicjatyw społecznych i pomagał je realizować.

29 marca 2018
Informacje ogólne

WARTO WIEDZIEĆ - INFORMACJE DLA ROLNIKÓW

Szykują się ułatwienia dla właścicieli bydła. Rolnicy nie będą musieli dokonywać corocznego spisu dla ARiMR - tak wynika z informacji, jakie podała Krajowa Rada Izb Rolniczych. Resort rolnictwa odpowiedział, że procedowany jest obecnie projekt ustawy o o systemie identyfikacji i rejestracji zwierząt, który przewiduje likwidację obowiązku przeprowadzania spisu dla posiadaczy bydła.

28 marca 2018
Informacje ogólne

DZIEŃ OTWARTY w AGENCJI

ROLNIKU! skorzystaj Z DNIA OTWARTEGO W BIURZE POWIATOWYM ARiMR W JAROCINIE - 5 kwietnia 2018 r. w godzinach 7.30 – 15.30

28 marca 2018
Informacje ogólne

CZY BĘDZIE ALTERNATYWĄ DLA SAMOCHODU?

Pod koniec zeszłego roku zostało podpisane porozumienie w sprawie współfinansowania PKM (Poznańskiej Kolei Metropolitalnej). W porozumieniu udział wzięły gminy i powiaty aglomeracji poznańskiej położone wzdłuż czterech linii Poznańskiego Węzła Kolejowego oraz Samorząd Województwa Wielkopolskiego i Stowarzyszenie Metropolia Poznań.

28 marca 2018
Informacje ogólne

KWALIFIKACJE WOJSKOWE

Powiatowa Komisja Lekarska w Jarocinie będzie pracowała w godz. od 8:00 do 16:00, od poniedziałku do piątku, tylko w dni robocze. Siedziba PKL w Jarocinie: ul. Kościuszki 16 w Jarocinie (budynek w pobliżu Jarocińskiego Ośrodka Kultury).

26 marca 2018
Informacje ogólne

SESJA RADY POWIATU - 28 marca br.

28 marca br. odbędzie się 57 sesja Rady Powiatu Jarocińskiego. Sesja rozpocznie się o godz. 15.00. w siedzibie Starostwa Powiatowego w Jarocinie w sali nr 30.

26 marca 2018
Informacje ogólne

KOMISJA ROLNICTWA I OCHRONY ŚRODOWISKA

Odbyło się posiedzenie Komisji Rolnictwa i Ochrony Środowiska Rady Powiatu Jarocińskiego, przy udziale członków Komisji Rolnictwa Rady Miejskiej Żerkowa, którego tematem była gospodarka wodna na terenie powiatu, w tym realizacja zadań przez spółki wodne oraz sprawy przeciwpowodziowe.

26 marca 2018
Informacje ogólne

WARSZTATY DZIENNIKARSKIE w RADIU POZNAŃ

Warsztaty dziennikarskie w Radiu Poznań dla uczennicy I LO im.T.Kościuszki w Jarocinie. 14 marca 2018 r. w Centrum Edukacyjnym IPN „Przystanek Historia” w Bibliotece Raczyńskich w Poznaniu odbył się regionalny półfinał IV Ogólnopolskiego Konkursu Recytatorskiego „W kręgu poezji i prozy lagrowej więźniarek obozu KL Ravensbrück” pod honorowym patronatem Małżonki Prezydenta RP Agaty Kornhauser-Dudy.

21 marca 2018
×