otwórz widżet facebooka

Informacje ogólne

Informacje ogólne

Puchar Polski POD Jarocin

Puchar Polski POLSKIEJ ORGANIZACJI DARTA (POD) JAROCIN odbędzie się w dniach 30.05.2014 i 31.05.2014 w Hotel JAROTA *** w Jarocinie. Turniej jest jednocześnie Otwartymi Mistrzostwami Jarocina w Steel Darta! Honorowy patronat nad turniejem objął Starosta Jarociński.

20 maja 2014
Informacje ogólne

Jarociński Kongres Kultury

Rozpoczyna się realizacja Jarocińskiego Kongresu Kultury, który ma na celu wypracowanie trwałego modelu współpracy i współdecydowania władz, odbiorców i animatorów kultury. Projekt realizowany jest przez Stowarzyszenie Jarocin XXI, a jednym z partnerów pomysłu jest samorząd Powiatu Jarocińskiego.

19 maja 2014
Informacje ogólne

Konkurs na dyrektora

Zarząd Powiatu w Jarocinie poszukuje kandydata na dyrektora Zespołu Szkół Ogólnokształcących w Jarocinie i kandydata na dyrektora Zespołu Szkół Ponadgimnazjalnych Nr 1 w Jarocinie. Oferty można składać w Starostwie Powiatowym w Jarocinie do dnia 10 czerwca 2014r.

19 maja 2014
Informacje ogólne

Międzyszkolny Konkurs Recytatorski w Jarocinie

Sylwia Andrzejewska z Zespołu Szkół Specjalnych we Wrześni zwyciężyła w konkursie recytatorskim, którego organizatorem był Zespół Szkół Specjalnych w Jarocinie. Reprezentantka gospodarzy - Monika Patoka zajęła III miejsce.

16 maja 2014
Informacje ogólne

Przebudowa wiaduktów zauważona w konkursie Modernizacja Roku 2013

Zakończona w ubiegłym roku realizacja największej powiatowej inwestycji drogowej "Przebudowy wiaduktów przy ul. Powstańców Wlkp. w Jarocinie" została zauważona w konkursie Modernizacja Roku 2013.

16 maja 2014
Informacje ogólne

Złoto i brąz dla zawodników taekwodo

Złoty i brązowy medal przywieźli z Mistrzostw Polski Juniorów zawodnicy UKS Taekwondo Jarocin. Ostatecznie na konto klubu wpadły cenne 27 pkty w systemie Sportu Dzieci i Młodzieży.

14 maja 2014
Informacje ogólne

Tajemniczy klient

Tegoroczny Wielki Teatr w Małym Mieście to okazja do podsumowania ostatniego 25-lecia demokratycznych przemian w naszym kraju.

14 maja 2014
Informacje ogólne

Polsko-niemiecka wymiana młodzieży

To już po raz ósmy uczniowie ZSP nr 1 w Jarocinie wzięli udział w wymianie polsko – niemieckiej ze szkołą partnerską Kinzig – Schule z Schlűchtern. Wszystkie dotychczasowe spotkania odbywały się dzięki wsparciu finansowemu fundacji Polsko Niemieckiej Współpracy Młodzieży.

14 maja 2014
Informacje ogólne

"Polska biega" po raz 10

23 maja w Witaszycach po raz kolejny zorganizowana zostanie impreza pod hasłem "Polska Biega". Organizatorzy prozdrowotnego przedsięwzięcia przygotowali szereg atrakcji i nagród.

14 maja 2014
Informacje ogólne

Zbadaj swoje nerki, by uchronić się przed chorobą

Rusza rejestracja na bezpłatne badania NEFROTEST w Pleszewie

13 maja 2014
Informacje ogólne

Potarzycka Noc z Gwiazdami

„Potarzycka noc z gwiazdami” to impreza zaplanowana w ramach ogólnopolskiego przedsięwzięcia „Noc Muzeów”.

09 maja 2014
Informacje ogólne

Odjazdowy Bibliotekarz

Odjazdowy rajd rowerowy szykują jarocińskie bibliotekarki. By przeżyć wspaniałą przygodę, trzeba tylko dysponować sprawnym rowerem, zabrać ze sobą zestaw piknikowy oraz coś w kolorze soczystej pomarańczy.

09 maja 2014
×