otwórz widżet facebooka

Informacje ogólne

Informacje ogólne

Zakręcony rajd rowerowy

Lubisz kręcić??? Wybierz się na... "I Zakręcony rajd rowerowy”. Czeka Cię moc rodzinnych atrakcji i wspaniała atmosfera, o którą zatroszczą się organizatorzy pod przewodnictwem Grupy RoweLOVE.

29 kwietnia 2016
Informacje ogólne

Powiatowy konkurs matematyczny

W tegorocznym Powiatowym Konkursie Matematycznym dla szkół ponadgimnazjalnych wzięły udział reprezentacje trzech szkół ponadgimnazjalnych z powiatu jarocińskiego: Zespołu Szkół Ponadgimnazjalnych Nr1, Zespołu Szkół Ponadgimnazjalnych Nr2 i Zespołu Szkół Ogólnokształcących. Matematyczne zmagania w "ogólniaku" odbyły się po raz piąty.

29 kwietnia 2016
Informacje ogólne

Wydłużone godziny pracy Urzędu Skarbowego w Jarocinie

Pracownicy Administracji Podatkowej pomogą wypełnić PIT w formie elektronicznej

27 kwietnia 2016
Informacje ogólne

Remontują drogi powiatowe

Blisko 460 tys. zł będą kosztowały tegoroczne remonty nawierzchni na drogach powiatowych. Roboty drogowe rozpoczęły się przed dwoma tygodniami. W pierwszej kolejności naprawione zostaną najbardziej uszkodzone odcinki dróg na terenie powiatu. Z początkiem maja rozpoczną się remonty cząstkowe masą asfaltową na gorąco ulic powiatowych, głównie w Jarocinie.

27 kwietnia 2016
Informacje ogólne

Patriotyczny weekend z atrakcjami

Liczne atrakcje zapowiadają się na najbliższy weekend. Kwietniowo-majowe świętowanie rozpocznie się już w piątek i potrwa do wtorku 3 maja. Będą pikniki, wystawy, projekcje filmów, pokazy grup rekonstrukcji historycznej, koncerty. Wszystko w duchu patriotycznym.

27 kwietnia 2016
Informacje ogólne

Dwa medale w Pucharze Świata

Srebrno juniorki Zuzanny Kaczmarek oraz brąz Alicji Kowańdy to dorobek medalowy zawodniczek MUKS Białe Tygrysy Jarocin w German Open 2016, turnieju zaliczanym do cyklu Pucharu Świata. W tegorocznej edycji, rozgrywanej tradycyjnie w Hamburgu, wystartowało około 1000 zawodniczek i zawodników z 49 państw.

26 kwietnia 2016
Informacje ogólne

Powiatowy etap konkursu o bezpieczeństwie

Znamy już wyniki powiatowego etapu Ogólnopolskiego Konkursu Plastycznego dla Dzieci i Młodzieży pod hasłem „W trosce o Twoje bezpieczeństwo”. Tegoroczna edycja była XVIII z kolei przedsięwzięciem organizowanym przez Komendanta Głównego Państwowej Straży Pożarnej – Szefa Obrony Cywilnej przy współudziale Starostwa Powiatowego w Jarocinie.

25 kwietnia 2016
Informacje ogólne

20 litrów krwi dla potrzebujących

Blisko 20 litrów krwi udało się zebrać w ramach akcji "Oddaj krew z Dwójką".

21 kwietnia 2016
Informacje ogólne

Konkurs na dyrektora Zespołu Szkół Specjalnych w Jarocinie

Zarząd Powiatu w Jarocinie ogłosił konkurs na stanowisko dyrektora Zespołu Szkół Specjalnych w Jarocinie.

21 kwietnia 2016
Informacje ogólne

Maraton uśmiechu z Jarociniakami

17 kwietnia 2016 r. po raz drugi odbył się w Ostrowie Wlkp. Maraton Uśmiechu. Impreza biegowa zgromadziła na starcie wielu zawodników. Wśród nich znalazła się reprezentacja Zespołu Szkół Specjalnych w Jarocinie.

21 kwietnia 2016
Informacje ogólne

Seniorzy świętowali

W Jarocińskim Ośrodku Kultury odbyła się uroczystość z okazji Światowego Dnia Inwalidy.

21 kwietnia 2016
Informacje ogólne

Mechanicy z "Dwójki" w finale

Bardzo dobre miejsca zajęli uczniowie Zespołu Szkół Ponadgimnazjalnych nr 2 w Jarocinie podczas finału V Ogólnopolskich Mistrzostw Młodych Mechaników organizowanych w ramach Targów Techniki Motoryzacyjnej w Poznaniu.

20 kwietnia 2016
×