otwórz widżet facebooka

Informacje ogólne

Informacje ogólne

Lepsze warunki dla Zespołu Szkół Specjalnych

Wyprowadzka PCPR-u z budynku na ul. Szubianki umożliwiła rozpoczęcie prac nad przebudową parteru na potrzeby Zespołu Szkół Specjalnych.

17 listopada 2016
Informacje ogólne

Park w Kotlinie przeszedł metamorfozę

Na jesienne spacery mieszkańcy Domu Pomocy Społecznej w Kotlinie mogą się wybrać do parku, w którym zakończyła się rewitalizacja.

17 listopada 2016
Informacje ogólne

Zagłosuj na Sołtysa Roku 2016

Ruszył plebiscyt na Sołtysa Roku 2016. W zabawie bierze udział 97 sołtysów z gmin powiatu jarocińskiego oraz z gminy Nowe Miasto nad Wartą. Plebiscyt odbywa się pod honorowym patronatem Starosty Powiatu Jarocińskiego Bartosza Walczaka. Sołtys, który zwycięży, otrzyma statuetkę, a sołectwo, którym zarządza – aż 4000 zł!

16 listopada 2016
Informacje ogólne

Uwaga! Zamknięcie przejazdu kolejowego w Radlinie

Od 17 do 19 listopada 2016 roku zamknięty zostanie przejazd kolejowy w Radlinie (w ciągu drogi powiatowej Mieszków–Żerków)

16 listopada 2016
Informacje ogólne

Nowe chodniki w gminie Żerków

Trwa budowa nowego chodnika przy drodze powiatowej w Brzóstkowie. Chodnik ułożony zostanie na długości 880 m od skrzyżowania z drogą do kościoła w kierunku szkoły.

16 listopada 2016
Informacje ogólne

TAEKWONDO OLIMPIJSKIE: Spisały się na piątkę

Dwa piąte miejsca w silnie obsadzonym Pucharze Świata Serbia Open 2016, rozgrywanym w stolicy Serbii, Belgradzie, wywalczyły kadetki MUKS Białe Tygrysy Jarocin - Alicji Kowańdy i Martyny Stasik. Tym razem troszkę gorzej powiodło się natomiast juniorkom - Annie Zbawionej i Zuzannie Kaczmarek, które przegrały swoje pierwsze walki.

16 listopada 2016
Informacje ogólne

Uwaga na objazd! Remont drogi Witaszyczki-Zakrzew

Starostwo Powiatowe w Jarocinie informuje, że od dnia 09.11.2016 r. wykonawca robót budowlanych firma „Sidrog” realizująca przebudowę drogi powiatowej Witaszyczki – Zakrzew wprowadza tymczasową zmianę organizacji ruchu polegającą na zamknięciu dla ruchu odcinka od drogi krajowej nr 11 do ronda w Zakrzewie.

09 listopada 2016
Informacje ogólne

Turniej strzelecki o tarczę starosty

Uroczystości z okazji Święta Niepodległości oraz imienin opiekuna miasta – św. Marcina zainaugurował memoriałowy turniej strzelecki organizowany przez Kurkowe Bractwo Strzeleckie w Jarocinie.

08 listopada 2016
Informacje ogólne

Zdrowe i smaczne śniadanie

Uczniowie klasy II Technikum żywienia i usług gastronomicznych przy Zespole Szkół ponadgimnazjalnych nr 1 w Jarocinie uczestniczyli w Gminnych Warsztatach Samorządów Uczniowskich zorganizowanych w Zespole Szkół nr 5 w Jarocinie.

08 listopada 2016
Informacje ogólne

Czasowe zmiany w Jedynce

W związku ze zmianą czasu z letniego na zimowy uczniowie Zespołu Szkół Ponadgimnazjalnych nr 1 w Jarocinie zorganizowali konkurs pt. "Strefy Czasowe".

07 listopada 2016
Informacje ogólne

Chcieli być wolni i wolność sobie zawdzięczać

Zespół Szkół Ponadgimnazjalnych Nr 1 w Jarocinie i Muzeum Regionalne w Jarocinie zapraszają na: projekcję filmu zrealizowanego przez klasy Technikum Ekonomicznego z innowacją finanse i logistyka wojskowa pt. „Opowieści powstańcze”.

07 listopada 2016
Informacje ogólne

Środa z funduszami na rozpoczęcie działalności gospodarczej

Lokalny Punkt Informacyjny Funduszy Europejskich przy Eurocentrum Innowacji i Przedsiębiorczości w Kaliszu zaprasza do udziału w kolejnym, bezpłatnym spotkaniu z cyklu „Środa z Funduszami", wprowadzającym do tematyki Funduszy Europejskich na lata 2014–2020. Spotkanie odbędzie się 9 listopada w Ostrowie Wielkopolskim.

07 listopada 2016
×