otwórz widżet facebooka

Informacje ogólne

Informacje ogólne

Moment z Perfectem

Na "TEN MOMENT" z PERFECTEM czekaliśmy długo. A potem wszystko działo się diabelsko szybko, w nerwowej aurze, w powszechnym zakręceniu. I ten przeklęty deszcz, który od kilku dni spędzał nam sen z powiek. Ale w niedzielę 2 czerwca Perfect przegonił chmury nad Jarocinem i tak już było do końca. Płynące ze sceny emocje docierały do 10-tysięcznego tłumu. Ten koncert obudził w nas tęsknotę za atmosferą rockowych festiwali, tych prawdziwych, tych perfekcyjnych.

03 czerwca 2002
Informacje ogólne

Wielkopolski Dzień Strażaka - Jarocin 2002

Tegoroczny Wielkopolski Dzień Strażaka obchodzono w Jarocinie. Święto połączone było z wręczeniem sztandaru Komendzie Powiatowej Państwowej Straży Pożarnej w Jarocinie oraz oficjalnym otwarciem nowo wybudowanej strażnicy. Uroczystość odbyła się w piątek 10 maja.

15 maja 2002
Informacje ogólne

"Daj Sobie Szansę"

Co roku w Polsce choruje na raka sutka 10 tysięcy kobiet, umiera z tego powodu 5 tysięcy kobiet. Ponad połowa kobiet w Polsce ma zmiany w piersiach. Większość z nich jest niegroźna - są to torbiele, gruczolaki, włókniaki lub skupienia tkanki, tzw. mastopatia.

05 kwietnia 2002
Informacje ogólne

Otwarcie zmodernizowanego oddziału rehabilitacji jarocińskiego szpitala

25 stycznia 2002 roku odbyła się uroczystość otwarcia zmodernizowanego oddziału rehabilitacji jarocińskiego szpitala, której towarzyszyło oficjalne przekazanie ambulansu dla Zespołu Zakładów Opieki Zdrowotnej w Jarocinie.

27 stycznia 2002
Informacje ogólne

Koncert zespołu DŻEM

Ach co to był za koncert...Święto Niepodległości inaczej... JAROCIN niepodległy.

14 listopada 2001
×