otwórz widżet facebooka

Informacje ogólne

Informacje ogólne

Szkolne biblioteki z dofinansowaniem

Dodatkowe 50 tys. zł wzbogaci księgozbiory bibliotek szkolnych zarządzanych przez Powiat Jarociński. 40 tys. zł samorząd powiatu pozyskał z „Narodowego Programu Rozwoju Czytelnictwa”, kolejne 10 tys. zł pochodzić będzie z budżetu powiatu.

12 kwietnia 2016
Informacje ogólne

Obsługa Kasowa w US Jarocin

KOMUNIKAT NACZELNIKA URZĘDU SKARBOWEGO W JAROCINIE z dnia 5 kwietnia 2016 r. w sprawie: obsługi kasowej Urzędu Skarbowego w Jarocinie

11 kwietnia 2016
Informacje ogólne

Uczniowie wypuścili balon meteorologiczny

W listopadzie 2015r. uczniowie technikum w Tarcach wysłali w przestrzeń stratosfery duży balon meteorologiczny z przyczepionymi kamerami do jego kapsuły. Celem eksperymentu było zrobienie zdjęć z granicy kosmosu, wypróbowanie celności lądowania oraz zapoznanie uczniów z przepisami lotniczymi.

11 kwietnia 2016
Informacje ogólne

Finalistka olimpiady teologicznej z "Dwójki"

Monika Adamska – uczennica Zespołu Szkół Ponadgimnazjalnych nr 2 w Jarocinie uzyskała tytuł finalisty Olimpiady Teologii Katolickiej. Tym samym Monika może sobie wybrać indeks na jedną z uczelni wyższych.

11 kwietnia 2016
Informacje ogólne

Mechanik z "dwójki" na podium. Szkoła - wysoko!

Arkadiusz Bugzel z Zespołu Szkół Ponadgimnazjalnych nr 2 w Jarocinie zajął wysokie III miejsce w XXII Edycji Ogólnopolskiego Turnieju Wiedzy Samochodowej. Dobre miejsca pozostałych zawodników drużyny z jarocińskiej „Dwójki” pozwoliły szkole na zajęcie 7-go miejsca w ogólnej klasyfikacji.

06 kwietnia 2016
Informacje ogólne

Dzień otwarty w US Jarocin

Pracownicy Administracji Podatkowej pomogą wypełnić PIT w formie elektronicznej. Dzień 16 kwietnia 2016 r. (sobota) w Urzędzie Skarbowym w Jarocinie jest „Dniem otwartym”. Urząd skarbowy będzie czynny w godzinach 9.00 – 13.00. W ramach dnia otwartego będą przyjmowane: pisma, wnioski, podania, zgłoszenia rejestracyjne i aktualizacyjne podatników, zeznania roczne.

05 kwietnia 2016
Informacje ogólne

Marsz dla autyzmu

1 kwietnia 2016 z okazji Dnia Świadomości Autyzmu Zespół Szkół Specjalnych organizuje Marsz dla Autyzmu!

30 marca 2016
Informacje ogólne

"Dwójka" w półfinale olimpiady techniki samochodowej

Drużyna Zespołu Szkół Panadgimnazjalnych nr 2 w Jarocinie kolejny raz reprezentowała nasz region w półfinale XVII Olimpiady Techniki Samochodowej zorganizowanej na Wydziale Samochodów i Maszyn Roboczych Politechniki Warszawskiej.

30 marca 2016
Informacje ogólne

Docenione za recytację

Uczennice Zespołu Szkół Ponadgimnazjalnych nr 2 w Jarocinie zostały wyróżnione w Wielkopolskim Konkursie Recytatorskim „Poznańskie Dziewiątki”. Przedsięwzięcie odbyło się po raz siódmy, tym razem pod hasłem „Miłość niejedno ma imię”.

30 marca 2016
Informacje ogólne

Tradycje świateczne kultywowane

W Zespole Szkół Specjalnych duże znaczenie odgrywa kultywowanie tradycji związanych z różnymi wydarzeniami i świętami.

25 marca 2016
Informacje ogólne

Światowy Dzień Zespołu Downa

Światowy Dzień Zespołu Downa to święto ustanowione w 2005 roku z inicjatywy Europejskiego Stowarzyszenia Zespołu Downa. Od 2012 roku patronat nad obchodami sprawuje Organizacja Narodów Zjednoczonych. Do wspólnego świętowania przyłączył się Zespół Szkół Specjalnych w Jarocinie.

23 marca 2016
Informacje ogólne

Powiat bez elektrośmieci

„POWIAT BEZ ELEKTROŚMIECI ?” to hasło XVII edycji powiatowego konkursu proekologicznego „Śmieciom – STOP!”.

22 marca 2016
×