otwórz widżet facebooka

Informacje ogólne

Informacje ogólne

KOMUNIKAT POWIATOWEGO LEKARZA WTERYNARII

Powiatowy Lekarz Weterynarii informuje, ze od miesiąca kwietnia br. prowadzone będą kontrole gospodarstw w zakresie spełnienia wymagań bioasekuracji - zgodnie z wytycznymi Ministra Rolnictwa dotyczącymi przypadków występowania ASF (afrykańskiego pomoru świń).

12 kwietnia 2018
Informacje ogólne

KTO POWINIEN ZAPŁACIĆ...? ZNÓW SZUKANIE WINNEGO...

Zawarte w materiale Gazety Jarocińskiej (nr 15 z 10 kwietnia br.) - wypowiedzi zarówno Burmistrza Adama Pawlickiego oraz gminnego urzędnika Sebastiana Walczaka są niestety niczym innym, jak bańką mydlaną wypuszczoną w przestrzeń publiczną przez obydwu Panów....

12 kwietnia 2018
Informacje ogólne

W SPRAWIE PIT-u

KOMUNIKAT NACZELNIKA URZĘDU SKARBOWEGO W JAROCINIE w sprawie: przyjmowania zeznań podatkowych za rok 2017 w Urzędach Gmin.

12 kwietnia 2018
Informacje ogólne

POWSTANIE WIELKOPOLSKIE - LOGOTYPY

W związku z przypadającą w tym roku 100. rocznicą wybuchu Powstania Wielkopolskiego Biuro Organizacyjne Obchodów udostępnia ujednolicone logotypy związane z tą rocznicą.

11 kwietnia 2018
Informacje ogólne

POLSKO-NIEMIECKA WSPÓŁPRACA

Od poniedziałku 9 kwietnia br. uczniowie Zespołu Szkół Ponadgimnazjalnych Nr 1 w Jarocinie goszczą młodzież z niemieckiej szkoły partnerskiej w Schlüchtern.

10 kwietnia 2018
Informacje ogólne

LEKARZE i RATOWNICY z JAROCIŃSKIEGO SZPITALA BOHATERAMI

Lekarze i ratownicy z jarocińskiego szpitala bohaterami ! W piątek 6 kwietnia telewizja TVN wyemitowała materiał o lekarzach i ratownikach z jarocińskiego szpitala, który uczestniczyli w ratowaniu członków rodziny z Cerekwicy.

09 kwietnia 2018
Informacje ogólne

BŁĘDY ZOSTAŁY NAPRAWIONE

Rozbudowa szpitala w Jarocinie trwa, prace przebiegają zgodnie z planem. Jednak firma budowlana musiała zmierzyć się z pewnymi trudnościami związanymi z pierwotnym projektem, który powstał w 2011 roku za kadencji poprzedniego zarządu placówki. Konieczne okazało się wprowadzenie pewnych zmian, dzięki którym usunięto błędy i możliwe było rozpoczęcie rozbudowy.

06 kwietnia 2018
Informacje ogólne

SCYSJA na SESJI - RADNI kontra BURMISTRZ

"ZDRAJCÓW NIE SŁUCHAM"- wyrzucił na koniec swojej wypowiedzi Burmistrz Adam Pawlicki podczas ostatniej sesji Rady Powiatu Jarocińskiego. Podczas sesji wiele się działo....

06 kwietnia 2018
Informacje ogólne

STATYSTYCZNIE NAJLEPSZE

Drużyna Zespołu Szkół Ponadgimnazjalnych nr 1 w Jarocinie w składzie Agata Koster i Roksana Adamczyk zajęła I miejsce w dziewiątej edycji Wielkopolskiego Konkursu Statystycznego „Statystyka mnie dotyka”.

06 kwietnia 2018
Informacje ogólne

ROCZNICA w MIESZKOWIE

Dzisiaj (6 kwietnia) w Mieszkowie pod pomnikiem generała Stanisława Taczaka....

06 kwietnia 2018
Informacje ogólne

PUNKT KONSULTACYJNY

Informujemy o spotkaniu konsultacyjnym, które odbędzie się 14 maja 2018 r. w godz. 800 – 10.30 w Starostwie Powiatowym w Jarocinie przy Al. Niepodległości 10 ( w sali nr 30, na parterze w budynku).

04 kwietnia 2018
Informacje ogólne

DZIEŃ BUDOWLAŃCA w ZSP nr 1

I Dzień Budowlańca w ZSP Nr 1 w Jarocinie,to jednocześnie okazja do wspólnej zabawy i podsumowania dwuletniego projektu pt. "Zmieniasz swoją przyszłość sięgając po nowe".

03 kwietnia 2018
×