otwórz widżet facebooka

Informacje ogólne

Informacje ogólne

Konkurs dla dzieci

Centrum Inicjatyw Lokalnych, Klasztor Ojców Paulinów w Leśniowie oraz Tygodnik Katolicki „Niedziela” zapraszają do udziału w ogólnopolskim konkursie plastycznym pn. „Twoja ulubiona opowieść biblijna”. Konkurs skierowany jest do dzieci w wieku 4-13 lat z całej Polski.

10 lipca 2013
Informacje ogólne

Rozpoczęły się odbiory wiaduktów

3 lipca odbył się odbiór robót wykonanych podczas przebudowy wiaduktów przy ul. Powstańców Wlkp. w Jarocinie. Powiatową inwestycję wartą 12 mln zł realizowała firma SKANSKA S.A.

05 lipca 2013
Informacje ogólne

Wicestarosta na konwencie

Wicestarosta Mirosław Drzazga uczestniczy dziś w Konwencie Starostów Województwa Wielkopolskiego. Spotkanie odbywa się w Szamotułach. Włodarze powiatów debatują m.in. nad tematem zagrożenia pominięcia finansowania dróg powiatowych w założeniach Wielkopolskiego Regionalnego Programu Operacyjnego na lata 2014-2020.

05 lipca 2013
Informacje ogólne

Dziś początek spotkań folklorystycznych

Dziś - koncertem w Potarzycy otwarte zostaną XVI Międzynarodowe Spotkania Folklorystyczne. Koncert rozpocznie się o godz. 18.30. W czasie tegorocznego festiwalu zaprezentuje się czternaście zespołów z pięciu krajów: Turcji, Bułgarii, Ukrainy, Węgier i Polski. Kolejną prezentację zaplanowano na sobotę - 6 lipca w Żegocinie. Finałowe występy odbędą się w niedzielne popołudnie (godz. 17.00) w jarocińskim amfiteatrze. Zespoły przejdą do amfiteatru w barwnym korowodzie, który wystartuje spod Jarocińskiego Ośrodka Kultury.

05 lipca 2013
Informacje ogólne

Prace w Golinie w toku

Powiatowa inwestycja drogowa realizowana w Golinie trwa. Obecnie przebudowywana jest kanalizacja deszczowa i kończy się wycinka drzew.  

05 lipca 2013
Informacje ogólne

Kolarze na strat

Dziś rozpoczynają się Mistrzostwa Polski MTB w Żerkowie. Impreza potrwa do niedzieli 7 lipca.

04 lipca 2013
Informacje ogólne

Dzieci Jarocina mają głos

Reportaż o międzypokoleniowym zespole Dzieci Jarocinie wyemituje kilkukrotnie w najbliższych dniach Telewizja Proart. Premiera już w piątek 5 lipca o godz. 18.00.


03 lipca 2013
Informacje ogólne

Powiat na pocztówkach

Powiat Jarociński wyprodukował serię 14 pocztówek promujących atrakcje naszego regionu. Na kartkach można podziwiać perełki architektury sakralnej, wybrane imprezy kulturalne i sportowe czy piękno otaczającego nas krajobrazu. Zobaczcie sami...
http://powiat-jarocinski.pl/portal/index.php?option=com_content&task=view&id=97&Itemid=52

02 lipca 2013
Informacje ogólne

Spotkania na folklorystyczną nutę

Czternaście zespołów z pięciu państw: Turcji, Bułgarii, Ukrainy, Węgier i Polski weźmie udział w XVI Międzynarodowych Spotkaniach Folklorystycznych. Impreza rozpocznie się w piątek 5 lipca i potrwa do niedzieli 7 lipca.

02 lipca 2013
Informacje ogólne

Spot reklamowy powiatu

Powiat Jarociński wyprodukował nowy spot reklamowy. Zobaczcie efekt

spot_m.jpg

01 lipca 2013
×