otwórz widżet facebooka

Informacje ogólne

Informacje ogólne

Bezpłatne doradztwo na temat pozyskiwania funduszy

Chcesz dowiedzieć się więcej na temat pozyskiwania funduszy i aktualnych możliwości, weź udział w bezpłatnym doradztwie, które odbędzie się 25 listopada w Starostwie Powiatowym w Jarocinie. Spotkanie organizuje Fundacja Rozwoju Demokracji Lokalnej Ośrodek Regionalny w Poznaniu wraz z Partnerem – Fundacją Kształcenia Ustawicznego „PERITIA”.

14 listopada 2013
Informacje ogólne

Doradztwo dla organizacji pozarządowych

Bezpłatne doradztwo w zakresie sprawozdawczości w organizacji pozarządowej; statut, zmiany KRS proponuje Fundacja Rozwoju Demokracji Lokalnej Ośrodek Regionalny w Poznaniu wraz z Partnerem – Fundacją Kształcenia Ustawicznego „PERITIA” przy współpracy Starostwa Powiatowego w Jarocinie. Doradztwo zaplanowano na 26 listopada w jarocińskim starostwie. FORMULARZ ZGŁOSZENIOWY I REKRUTACYJNY W ZAŁĄCZENIU!

Informacja.doc Informacja.doc (145.00 KB

NGO-Formularz_zgloszenia.doc NGO-Formularz_zgloszenia.doc (204.50 KB)

NGO-Formularz_rekrutacyjny.doc NGO-Formularz_rekrutacyjny.doc (251.00 KB)

14 listopada 2013
Informacje ogólne

Forum Rad Młodzieżowych

Przedstawiciele społeczności uczniowskiej Zespołu Szkół Przyrodniczo-Biznesowych w Tarcach wzięli udział w dwudniowym Forum Rad Młodzieżowych, które odbyło się w Mickiewiczowskim Centrum Turystycznym w Żerkowie.

14 listopada 2013
Informacje ogólne

Patriotycznie w Mieszkowie

Patriotycznie i radośnie obchodzono dziś Święto Niepodległości w Mieszkowie. Uroczystości rozpoczęła msza św. w kościele pw. św. Wawrzyńca.  Po eucharystii kolumna licznie zgromadzonych pocztów sztandarowych, przedstawicieli władz samorządowych i organizacji społecznych przemaszerowała na mieszkowski rynek pod pomnik gen. Taczaka.

13 listopada 2013
Informacje ogólne

Konferencja dla nauczycieli

Dzisiaj w Zespole Szkół Ponadgimnazjalnych nr 2 w Jarocinie odbędzie się konferencja dla nauczycieli języka polskiego szkół podstawowych, gimnazjalnych oraz ponadgimnazjalnych Powiatu Jarocińskiego. 

13 listopada 2013
Informacje ogólne

Uroczyste otwarcie ul. Wolności w Golinie

12 listopada w Golinie otwarta została przebudowana ul. Wolności. Powiatowa inwestycja kosztowała 1,4 mln zł.  


13 listopada 2013
Informacje ogólne

Wiadukty oficjalnie otwarte

W piątek oficjalnie otwarto wiadukty przy ul. Powstańców Wielkopolskich w Jarocinie. Uroczystość podzielona została na dwie części.

film z otwarcia wiaduktów

12 listopada 2013
Informacje ogólne

Dziś o 15.00 oficjalne otwarcie wiaduktów

Niespełna rok trwały prace związane z przebudową wiaduktów przy ul. Powstańców Wlkp. w Jarocinie. Uroczyste otwarcie największej powiatowej inwestycji drogowej ostatnich lat połączono z nadaniem wiaduktom imienia księdza Ignacego Niedźwiedzińskiego. Ceremonia odbędzie się dziś o godz. 15.00.

08 listopada 2013
Informacje ogólne

Sportowcy nagrodzeni

Nagrodzono najlepszych sportowców Powiatu Jarocińskiego w roku 2012.

06 listopada 2013
Informacje ogólne

Wnioski powiatu w czołówce rankingu

Powiat jarociński stara się o dofinansowanie przebudowy drogi Cielcza – Radlin – Stęgosz oraz przebudowy drogi powiatowej Góra – Zalesie – Panienka – granica powiatu. Obydwa wnioski powiatu złożone przed miesiącem w ramach tzw. „schetynówek” zostały wysoko ocenione przez Komisję Wojewódzką ds. oceny wniosków o dofinansowanie zadań. 

04 listopada 2013
Informacje ogólne

Konkurs scenek napoleońskich

Fantastyczny napoleoński pojedynek rozegrał się w piątek pomiędzy szkołami ponadgimnazjalnymi z terenu powiatu jarocińskiego. Uczniowie zaprezentowali tematyczne scenki teatralne, które urzekły publiczność zgromadzoną w Zespole Szkół Ponadgimnazjalnych nr 1 w Jarocinie.

29 października 2013
Informacje ogólne

Niesamowity recital niezwykłej artystki

Wczorajszy recital Edyty Geppert przyciągnął tłumy miłośników artystki. Nastrojowy koncert odbył się w kościele oo. Franciszkanów. Po niezwykłej muzycznej uczcie pani Edyta długo jeszcze rozdawała autografy. I to wszystko, bo każde kolejne słowo jest zbędne. Delektujmy się niesamowitą atmosferą... Niech trwa jak najdłużej...

Koncert zorganizowany został przez Starostwo Powiatowe w Jarocinie w ramach podsumowania realizacji projektu "Z Napoleonem do Wielkopolski".

29 października 2013
×